Skocz do zawartości
Gość Paragon

Podejście drugie 100l + 50l [Sump] - Zamość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paragon

aha ok dzięki jej temperatura pracy według tego co pisze na stronie 20-60 stopni, pst ten kontroler kosztował nie całe 6zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wiem :) po prostu do tak prostej lampy taki termostat to duży bajer :P za to do sterowania grzałką i chłodzeniem zbiornika jest w sam raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon

Lampa uruchomiona czas zabrać się za akwarium trochę ucierpiało przez brak dobrego oświetlenia :/

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon

Nareszcie błazenki zaadoptowały sarcophytona, albo na odwrót :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, marekdziubak napisał:

Super ładne akwarium !

 

A gdzie je widac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
26 minut temu, Damian K. napisał:

A gdzie je widac?

faktycznie nie mam się czym na tą chwilę pochwalić, z powodu spalenia lampy trochę korali padło niestety, ale odbudowuję i cieszę się nawet jak sacrophyton przygarnął błazenka :)

 

Godzinę temu, marekdziubak napisał:

Super ładne akwarium !

 

Dzięki po woli do przodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mamy doktora biologii.. jeśli mówię że jest ładne to mi się podoba... napisz że brzydkie ... i tyle..

17 godzin temu, Damian K. napisał:

A gdzie je widac?

 


120LT Plany na 600L W trakcie realizacji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super akwarium! Tak dalej! 

Mam jeszcze małe pytanko do Ciebie odnośnie tej pompy dozującej DP4. Czy jesteś zadowolony? Czy dobrze działa itp? Bo jestem właśnie na etapie poszukiwań takiego sprzętu i ten model właśnie brałem pod uwagę :)

PS> jak to jest z głośnością? Słychać tylko jak dozuje tak? Bo podobno dosyć głośno chodzi tak słyszałem..

Pozdrawiam serdecznie i z góry dzięki za informację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
Super akwarium! Tak dalej! 
Mam jeszcze małe pytanko do Ciebie odnośnie tej pompy dozującej DP4. Czy jesteś zadowolony? Czy dobrze działa itp? Bo jestem właśnie na etapie poszukiwań takiego sprzętu i ten model właśnie brałem pod uwagę [emoji4]
PS> jak to jest z głośnością? Słychać tylko jak dozuje tak? Bo podobno dosyć głośno chodzi tak słyszałem..
Pozdrawiam serdecznie i z góry dzięki za informację [emoji4]
A dzieki, cieszę sie że kilku osobom sie podoba, chociaz ostatnio idzie pod gorke mialem mega przepiecie w sieci i sporo sprzetu sie popalilo jestem troche w plecy na ten rok :-\. Pompa jak nie pracuje jest cicha nie ma co w niej halasować, podczas podawania tez nie narzekam jak dla mnie cichutka, ja kupiłem bezpośrednio z Chin DP4 wydaje mi sie najlepszym wyborem dodatkowo jak by Ci brakowało możesz podpiac kolejna sekcje [emoji16],

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompa dozująca dp4  jest slyszalna przez zamkniętą szafkę ale nie ma tragedii. Spełnia swoje zadanie i to najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
Pompa dozująca dp4  jest slyszalna przez zamkniętą szafkę ale nie ma tragedii. Spełnia swoje zadanie i to najważniejsze.
To jakoś dziwnie masz, u mnie stoi na półce i ledwo ja slysze, a Ty ją slyszysz przez zamknieta szafke?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, marekdziubak napisał:

Widzę że mamy doktora biologii.. jeśli mówię że jest ładne to mi się podoba... napisz że brzydkie ... i tyle..

 

Nie chodzi ze brzydkie. Tylko ze na filmie widac samo sarco to jak możesz pisac o całości akwarium? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Paragon napisał:

To jakoś dziwnie masz, u mnie stoi na półce i ledwo ja slysze, a Ty ją slyszysz przez zamknieta szafke?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Jest slyszalna tylko podczas pracy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Damian K. napisał:

Nie chodzi ze brzydkie. Tylko ze na filmie widac samo sarco to jak możesz pisac o całości akwarium? 

 

Z uporem maniaka...

:P https://photos.google.com/share/AF1QipNNzocXlfENvNe4qmxyWLHmTFC_WuTnV4RX9fwjvNXSIOhCEVxOEKb9G3kVErhOCQ?key=eWNNM2F0ZU5MYVQ0UHlWMWVLT0NJQXdIMmZ2VmhR


120LT Plany na 600L W trakcie realizacji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
2 godziny temu, Robert20 napisał:

 

nie wyrywaj słów z kontekstu, słychać że coś się dzieje ale przy zamkniętej szafce jak słyszysz to gratuluję słuchu ja bym nie usłyszał :P

 

3 godziny temu, Damian K. napisał:

Nie chodzi ze brzydkie. Tylko ze na filmie widac samo sarco to jak możesz pisac o całości akwarium? 

serio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon

Czekałem na to prawie rok :)

25p31as.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.