Skocz do zawartości
Moren

Co to za plaszczka?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie moze co to za dziwadlo? Mam zbiornik od roku a pierwszy raz widzialem to dzis w nocy, wyglada jak rozlana plama na szybie i przemieszcza sie jak bardzo szybki slimak. Nie udalo mi sie zrobic drugiej fotki bo wlazlo za filtr..c485f6088a237a88bf6af38eb3c268b0.jpg

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i to nie są dobre wieści że go masz. Temat kilka razy poruszany na forum. Eksmisja

600l w obiegu, OPTI z kominem, lampa LED PANDORA HYPERION R2 HYBRID, obieg DC6000, odpieniacz na tunze silence 9430.040, PROFILUX II Ex 2xPh, redox, SMS itp, DP-4 na balingu, sump 80x80x40 + refugium, miękko-LPS-SPS.

Naprawimy wszystko co jest związane z elektroniką i nie ucieka na drzewo. Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki. Cuda zajmują mi trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie takie cos jak na filmiku. Skad to sie wzielo? Nigdy tego odkad mam zbiornik nie widzialem.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dokladnie takie cos jak na filmiku. Skad to sie wzielo? Nigdy tego odkad mam zbiornik nie widzialem.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Nie widziałeś go wcześniej bo dziadyga dobrze się chowa, jest szybki i wychodzi tylko w nocy. A czy czasami nie ubywało Ci ślimaków?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm miałem takiego 2 lata w starym zbiorniku - ślimaków jakoś nie ruszał .. w sumie nic nie ginęło poza alveoporą ale tą to raczej sam wykończyłem ...


250L + 130L sump, Boyu HQI 150W + 2xT5 39W + led, Hydor 250, 23kg gruzu, ARC 2600 + JVP101, obieg NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tez jest to płaziniec, natomiast wcale nie musi zjadać ślimaków, bo nie każdy je atakuje. Zobacz może to któryś z tych, bo tutaj na foto chyba jest tylko jego stopa u Ciebie http://www.akwarysta.eu/index.php/plazince :). Miłego dnia :).


Pozdrawiam serdecznie
Mariusz Król marking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.