Skocz do zawartości
Darekn12

czemu post o ricordia farm zostal wykasowany?

Rekomendowane odpowiedzi

jw.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmm,cenzura coraz wieksza....:-((


160x100x60 rogowe, refugium zeolit+aragonit 1:3,AM Turboflotor 5000,2 x Tunze 6100,2 x koralia 4,calcium reaktor,phosex, Oswietlenie 3 x 150W HQI(2x20K+1x21K)+1xATI actinic 80W,1xATI blueplus 80W, chemia coral shop,Tunze osmolator,UPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos napisac w zarysie o co chodzilo z ta ricordia bo nie zdazylem przeczytac nie wiem czy to awaria serwera czy co??


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam wątek, kieruję na stronę 3, a tu błąd

To bardzo "dziwne".

Mam pewien niesmak. Około rok temu miałem

okazję pisać o Przemku (dobrą opinię), wdałem się również w słowną (pisemną) potyczkę z Kraszanem; teraz wiem, że się myliłem: to jest folwark Pana P.

Kiedy wchodzą pieniądze nie ma przebacz!!!!


tomekbiel@o2.pl pisz z dopiskien nano-reef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, na szczęście zdążyłem przeczytać.


120/60/60 - 430l, 2x400W 20KK BLV, Wavebox + 6100 + 6060 + 6045 + 6025

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli wyglada to tak ze jak ktos pisal.jak byly zle slowa krytyki pod adresem e -rybki czemu nie odbiera tel itp itd to ok temat jest.ale jak konkurencja sie pojawia to temat znika.szkoda.

sadzilem ze forum to miejsce do wypowiadania swoich pogladow i opini bez cenzury.ale sie mylilem.

ciekawe czy takim zachowaniem reefshop straci klientow?


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście najlepiej jest uderzyć kogoś po kieszeni,

ale wydaje mi się, że nie o to tutaj chodzi.

Forum tworzymy MY i nie powinniśmy, moim zdaniem dać się w pewnym sensie poniżać (chyba mogę użyć tego mocnego słowa). Nasze posty w tym wątku będą świadczyć o naszej determinacji.

Niestety z tego co mi wiadomo nie ma alternatywy dla tego forum, chyba że coś wiecie. Dajcie znać bezpośrednio na mail :) A tak w ogóle to ja nie chcę rezygnować z tego forum!!!!!, więc nie piszcie!!

pozdrawiam Tomek


tomekbiel@o2.pl pisz z dopiskien nano-reef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomek-reef :

to jest folwark Pana P.

Tak bylo, jest i bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:dontgetit@Tomek-reef

Od pewnego czasu przygladam sie i czytam Twoje posty i jest cos w nich bardzo dziwnego!

Ale tylko Ty wiesz, o co Mi chodzi!!!


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomek-reef

:)_o

Jeszcze jakis czas, a Wszyscy sie dowiedza, o co chodzi i wcale Ci nie bedzie do :haha:haha:haha


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Miloo

napisz o co Ci chodzi. O czym się Wszyscy dowiedzą, bo wydaje mi się, że to Tobie będzie głupio. Piszesz, że przyglądasz się moim postom.

Napisz co Ci leży, a ja Ci odpowiem nie chciałem na forum bo tu jest miejsce na wymianą swoich doświadczeń, spostrzeżeń. Oczywiście nie można być biernym na zagrania poniżej pasa (z tego moje posty wyżej)

Jeszcze raz Cię proszę napisz o co chodzi!!!!!,

zanim zaczniesz kogoś obrażać, no może insynuować (to lepsze słowo)


tomekbiel@o2.pl pisz z dopiskien nano-reef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@Piotr1 tak w zarysie - wspomniałem w żartobliwym tonie o tym że prosiłem AquaManiac o sprowadzenie tych pięknych ricordei a tu pojawiła sie propozycja od Przemka, do "rozmowy" włączyła się kilka osób w tym Kraszan lekko podenerwowany faktem iż Przemek ogłosił się głównym dystrybutorem, do tego doszło kilka "orartorskich" wypowiedzi niejakiego @ryba i zrobiło się nieprzyjmnie.

Oczywiście post zninkną zresztą tak jak post w sprawie niemożnosci dodzwonienia się do e rybka.

No i wszystko , żałuje tylko że forum nie jest własnością kogość kto nie prowadzi działalności związanej z Morszczyzną byłby po prostu neutralny.

A tak chcesz sie wypowiedzieć na dany tamat i nagle czerwone światło STOP

CZY JEST SENS WYPOWIADAC SIE SKORO i TAK "ZNIKNĘ" ..........

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy nie mozna by wypowiadac sie na taki etematy na innym forum?pl rec?


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Romanie a moze powie mi pan ze nie mam racji bo wiekszosc z nas ma takie samo zdanie tylko kazdy bał sie o tym napisac.mysle ze forum to forum kazdy ma prawo do własnej wypowiedzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darekn12 :

a czy nie mozna by wypowiadac sie na taki etematy na innym forum?pl rec?

Darku. Możesz pisać na forum aqua-reef.pl. Tam możesz pisać o WSZYSTKIM, nawet o swoich sexualnych fantazjach :) POZDRO :wink


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryba czasami lepiej nabrac wody w usta - na szczescie w kwestii wyboru sklepow i dostawcow mamy wolny wybor - to forum jest prywatne tak naprawde - i wcale sie Przemkowi nie dziwie, ze "dba" o jego wizerunek, ja zrobilbym podobnie.


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Postaram się rzeczowo wypowiedzieć w tym temacie i go zakończyć, ponieważ pewne zarzuty z którymi się spotykam (spotkałem w tym wątku) - są dla mnie niepoważne - zeby nie powiedzieć śmieszne.

Wieczorem dostałem telefon od Tomka(brat - pracuje w sklepie) - że na forum zrobiło się jakieś bagno - są wyzwiska, itd - powiedziałem - usuń te wypowiedzi - niefortunnie został usunięty cały post(miałbyć przeniesiony do oftopic)

Czy ktoś z przedmówców zarzucający mi cenzure zastanowił się co mówi?? O jakiej cenzurze jest tu mowa?? Zajrzyjcie proszę do definicji w słowniku - może po prostu ktoś tu pomylił pojęcia.

Czy to wobec mojego sklepu były zarzuty od kilku osób że jest probem zeby się dodzwonić?? Wydawało mi się że to było wobec erybki - mylę się? Czy to ja zachowywałem się w sposób niewłaściwy(@ryba)? Wydaje mi się ze nie - choć ktoś może mieć inne zdanie - trudno.

Czy usuwałem kiedyś na tym forum negatywne wypowiedzi na temat mojego sklepu? Nie! Więc ludzie - o czym Wy piszecie??

Nie wiem co było później, gdy odszedłem od komputera - ale gdy jeszcze oglądąłem ostatni post, to przez 15 ostatnich wypowiedzi nie było NIC związanego z tematem Ricordei.

Nigdy nie ograniczałem tematów czy też formy wypowiedzi(pomijając kwestię kultury wypowiedzi) tego forum.

Natomiast wyjaśnię po raz ostatni coś co dla mnie jest aż nadto oczywiste.

Faktycznie, to forum należy do naszej firmy - i to nasza firma wydała dużo pieniędzy na jego wypromowanie, zbudowanie itd. I NIE WIDZĘ ŻADNEGO POWODU ABY MIAŁA TO ROBIĆ CHARYTATYWNIE.

Jak ktoś wcześniej zauważył - nasz sklep ma pewną grupę klientów i zbudowany od 4 lat rynek - ale zawdzięczamy to między innymi dwóm rzeczom - ciężkiej pracy oraz pilnowania własnego interesu. Jeśli ktoś uważa że niesprawiedliwe jest to, ze nie pozwalamy na reklamę innych sklepów na tym forum - trudno - jest wiele niesprawiedliwości na tym świecie a ja nie zamierzam być Robin Hoodem( mi takze nikt tego nie zasponsorował). To jest po prostu interes - i jak w grę wchodzą pieniądze - to zasady "zabawy" zmieniają się.

Nigdy nie ograniczaliśmy faktu sprzedaży przez osoby prywatne czegokolwiek(byle nie miało to znamion handlu zarobkowego) - mimo że pośrednio uderza to w naszą(czy innego sklepu) kieszeń - ale nigdy nie było takich zapędów. Interweniowałem zaś w kilka razy w sytuacji, gdy ktoś pod płaszczykiem wyprzedaży ze zbiornika sprzedawał zwierzęta zakupione wcześniej np. w niemczech. Tak było kilka razy.

Powtarzam więc na koniec: NIGDY NIE USUWAŁEM NEGATYWNYCH POSTÓW NA TEMAT NASZEGO SKLEPU - PROSZĘ SOBIE SPRAWDZIĆ W ARCHIWUM - choć mógłbym niewątpliwie te stare posty usunąć - byłoby to w moim interesie - prawda? Wtedy możn aby pisac o cenzurze.

Wczorajszy post w 30% dotyczył wypowiedzi Klientów Tomka na temat problemów z kontaktem z jego sklepem - więc usuwając ten post Tomek zrobił bardziej przysługę jemu niż nam.

Dlatego proszę, zastanówcie zawsze kilka razy, zanim komuś coś zarzucicie - wiem, tu działa psychologia tłumu - jedna osoba coś napisze, druga to podtrzyma, trzecia przez ten pryzmat spojrzy na całą sprawę i lincz gotowy.

Co do samego forum - zasady o których wspomniałem wyzej nie zmienią się. Jeśli ktoś tego nie akceptuje - trudno. Z ciekawosci powiem jedynie, za na wielu dużych forach JEST ZAKAZ DAWANIA CHOĆBY LINKÓW DO INNYCH FOR - a co dopiero mówić o forum sponsorowanym, na którym właśiciele pozwalali by na krypto lub nachalną(@ryba) reklamę innej firmy.

Oczywisćie, nie mozemy zabronić i nie zamierzamy otwierania kolejnych for, portali itd. Prosze bardzo - tylko nie wierze,że gdyby kogoś to miało kosztować mnóstwo pracy i wyrzeczeń a także pieniędzy(produkty do testów, upusty dla klubowiczów itd), utrzymanie forum, praca informatyka itd - to wydając tyle da komuś coś za darmo. Tak po prostu nie ma - chyba ze co niektórzy z Was żyją w świecie alternatywnym.

To wszystko. Post o farmie ricordei można odtworzyć - ale nie zamierzam tego robić. Jeśli ktoś jest zainteresowany dyskusją na ten temat - zapraszam do nowego tematu.

PS. Na tym forum jest pewna grupa osób, które są gorącymi sympatykami innego sklepu, a na widok naszego najprawdopodobniej dostają wysypki. I to te osoby zazwyczaj "walą" w dzwon.

@Roman - dobrze streściłeś usunięty wątek - ale przyznaj proszę - wchodzisz tu na forum, poczytać nic nie wnoszące utarczki(czasami na wątpliwym poziomie) czy z chęcią poczytałbyś coś innego? Co do niezależnosci forum - jest bardzo cienka granica, pomiędzy określeniem cenzury a pojeciem tego co nazywamy moderowaniem topiców. Choć dla mnie ta różnica jest dosyć oczywista.

Kilka osób tu na forum ma uprawnienia moderatorów - bardzo rzadko interweniuję i tylko wtedy, kiedy muszę. Te osoby mjaą uprawnienia, do edycji, kasowania postów - jeśli tylko one zadbają o porządek - ja się nie będą wtrącał.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.