Skocz do zawartości
thomas kay

Dozownik nmdp aqua nova

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam niedrogiej pompy dozującej na 2, 3 kanały. Wpadł mi w oko dozownik nmdp-3.

Używa ktoś może ten sprzęt. Przydałaby się jakaś opinia na temat dokładności, awaryjności?


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo co jebao

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pytanie do używających pompy: ustawiam wg instrukcji a pompa nie podaje płynów o zadanym czasie. Uznałem że jest walnięta, odesłałem i kupiłem inną u innego sprzedawcy więc to na 100% nie ta sama ale problem ten sam, nie podaje płynów o zadanym czasie. Trzeba to jakoś inaczej ustawiać? czy ja mam taki niefart i zawsze trafiam walniętą?

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do używających pompy: ustawiam wg instrukcji a pompa nie podaje płynów o zadanym czasie. Uznałem że jest walnięta, odesłałem i kupiłem inną u innego sprzedawcy więc to na 100% nie ta sama ale problem ten sam, nie podaje płynów o zadanym czasie. Trzeba to jakoś inaczej ustawiać? czy ja mam taki niefart i zawsze trafiam walniętą?

a ustawiłeś w pompie poprawnie datę i zegar czasu rzeczywistego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak. Ustawiłem, zegar i datę potem przeszedłem do ustawień dozowania. Na poczatek 10ml, 1x na dobę, interwał 1 (dzień), godzina 19:00. pierwszego dnia po ustawieniu pompa załącza i podaje płyny. Następnego nie. Wtyczka z kontaktu i z powrotem. Sprawdziełm ustawienia, następnego dnia działa. jest ok myslę ale zobaczymy co bedzie jutro... i znów nie działa. Nie ruszam, nic nie dotykam czekam tylko do nastepnego dnia, końcówki węży włożyłem do pustego słoika - bo może nie zauwazyłem a poszło, w słoiku będzie widać czy coś naleciało czy nie. Nie naleciało. Pompa nie załącza na czas.

Drażniące jest to że to druga sztuka z która jest ten sam problem. Dodam ze poprzednią odesłałem i kupiłem u innego sprzedawcy zanim tamta dotarła do sklepu. W dodatku pierwsza była wersja na 3 pompy a druga na 5 więc nie ma możliwości żeby przysłali mi znów tę samą.

Teraz to juez bardziej jako ciekwaostka i ew. opinia o sprzęcie. Odesłałem, nigdy więcej.

Wątpię żeby koszt wytworzenia tego czegoś przekraczal 50 zł. 800% marży zobowiązuje jednak uważam do poważnego podejścia do klienta i dostarczenia produktu który zwyczajnie działa.

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma być dozowanie codzienne ustaw interwał na 0. Przy ustawieniu 1 będzie jeden dzień przerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeżeli ma być dozowanie codzienne ustaw interwał na 0. Przy ustawieniu 1 będzie jeden dzień przerwy.

A widzisz, wg instrukcji producenta 0 oznacza brak dozowania 1 codziennie. Próbowałem zresztą tego, faktycznie nawet zaraz po ustawieniu (za 10min) nie załączała.

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest to klon jebao u siebie mam dozownik ustawiony na interwał 0.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przecież jest to klon jebao u siebie mam dozownik ustawiony na interwał 0.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Więc instrukcja producenta jest do d...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak udało się zaprogramować dolewkę?

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Dozownik

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zanim pojawiła się pierwsza odpowiedź minął czas na zwrot, pompy już nie miałem i nie zamierzam więcej kupować. Żałuję że nie zrobiłem skanu tej instrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.