Skocz do zawartości

Historia edycji

Thiper

Thiper

Odnośnie ustawienia akwarium:

1) Cyrkulacja puszczona falowo (na maxa - RW8 i RW4 + pompa 7/10)

2) Lampa śmiga 1+10+1 (niebiesko + wszystkie + niebiesko). Zastanawiam się czy jednej Narva Blue nie wymienić na coś bielszego. Kurcze trochę bardzo niebiesko jest :D

3) Odpieniasz ustawiony na full, na razie sobie radzi spokojnie, nie szaleje.

4) Leję bakterie SpecialBlend wedle zaleceń. Czy coś jeszcze?

5) Pojawiły się takie cudowne "perełki" na skale (ale domyślam się, że z cudownością to niewiele ma wspólnego) - ostatnio "przedmuchałem" je cyrkulacja, osiadają znowu - nie jest to chyba dino, brak tego brązowego nalotu wrednego i kuleczki nie są "na nitkach" tylko bezpośrednio na skale.

6) Glony zostawić/zmiejszyć światło/coś robić?

 

@maciej01No cóż. Tak mi poradzono, że tak mam zrobić sprawdzając parametry, a jak będzie ok, to wtedy będzie można coś wpuścić do środka, więc... zrobiłem jak kazali :)

 

 

Thiper

Thiper

Odnośnie ustawienia akwarium:

1) Cyrkulacja puszczona falowo (na maxa - RW8 i RW4 + pompa 7/10)

2) Lampa śmiga 1+10+1 (niebiesko + wszystkie + niebiesko). Zastanawiam się czy jednej Narva Blue nie wymienić na coś bielszego. Kurcze trochę bardzo niebiesko jest :D

3) Odpieniasz ustawiony na full, na razie sobie radzi spokojnie, nie szaleje.

4) Leję bakterie SpecialBlend wedle zaleceń. Czy coś jeszcze?

5) Pojawiły się takie cudowne "perełki" na skale (ale domyślam się, że z cudownością to niewiele ma wspólnego) - ostatnio "przedmuchałem" je cyrkulacja, osiadają znowu - nie jest to chyba dino, brak tego brązowego nalotu wrednego i kuleczki nie są "na nitkach" tylko bezpośrednio na skale.

6) Glony zostawić/zmiejszyć światło/coś robić?

 

@maciej01No cóż. Tak mi poradzono, że tak mam zrobić sprawdzając parametry, a jak będzie ok, to wtedy będzie można coś wpuścić do środka, więc... zrobiłem jak kazali :)

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.