Skocz do zawartości

Historia edycji

SU1

SU1

Hey  , u mnie wszystko na spokojnie .
Potas podnoszę KCI , dawka mała , gdyby nie brać pod uwagę że go ubywa z podnoszeniem zejdzie 40 dni , ale totalnie nie spieszy mi się tym bardziej że korale mają to gdzieś i rosną . 
To akwarium w tej chwili robi za zbiornik testowy , i czym więcej skrajnych sytuacji się pojawi  tym lepiej . Lubię znać granice  tym bardziej że w planach jest zbiornik mniej ekonomiczny ,i tam wolał bym nie sprawdzać granic przeżywalności.

Jarek  ..  Dałem szczepkę  koleżance , ma moje poprzednie akwarium , jest tam mniej światła i dokarmia .I wygląda tak jak u mnie wcześniej ( i zbija się ze mnie że mam bladego flaka  )  . I nie jestem pewien czy to o światło chodzi czy karmienie czy obydwa tematy , niestety nie przetestuję tego  . 
A karmiłem zaraz jak wychyliła "wąsy" , wieczorem , przy czym zauważyłem że można ją przyzwyczaić i będzie robić to jeszcze przy oświetleniu . 

SU1

SU1

Hey  , u mnie wszystko na spokojnie .
Potas podnoszę KCI , dawka mała , gdyby nie brać pod uwagę że go ubywa z podnoszeniem zejdzie 40 dni , ale totalnie nie spieszy mi się tym bardziej że korale mają to gdzieś i rosną . 
To akwarium w tej chwili robi za zbiornik testowy , i czym więcej skrajnych sytuacji się pojawi  tym lepiej . Lubię znać granice  tym bardziej że w planach jest zbiornik mniej ekonomiczny ,i tam wolał bym nie sprawdzać granic przeżywalności.

Jarek  ..  Dałem szczepkę  koleżance , ma moje poprzednie akwarium , jest tam mniej światła i dokarmia .I wygląda tak jak u mnie wcześniej ( i zbija się ze mnie że mam bladego flaka  )  . I nie jestem pewien czy to o światło chodzi czy karmienie czy obydwa tematy , niestety nie przetestuję tego  . 
A karmiłem zaraz jak wychyliła "wąsy" , przy czym zauważyłem że można ją przyzwyczaić i będzie robić to jeszcze przy oświetleniu . 

SU1

SU1

Hey  , u mnie wszystko na spokojnie .
Potas podnoszę KCI , dawka mała , gdyby nie brać pod uwagę że go ubywa z podnoszeniem zejdzie 40 dni , ale totalnie nie spieszy mi się tym bardziej że korale mają to gdzieś i rosną . 
To akwarium w tej chwili robi za zbiornik testowy , i czym więcej skrajnych sytuacji się pojawi  tym lepiej . Lubię znać granice  tym bardziej że w planach jest zbiornik mniej ekonomiczny ,i tam wolał bym nie sprawdzać granic przeżywalności.

SU1

SU1

Hey  , u mnie wszystko na spokojnie .
Potas podnoszę KCI , dawka mała , gdyby nie brać pod uwagę że go ubywa z podnoszeniem zejdzie 40 dni , ale totalnie nie spieszy mi się tym bardziej że korale mają to gdzieś i rosną . 
To akwarium w tej chwili robi za zbiornik testowy , i czym więcej skrajnych sytuacji się pojawi  tym lepiej . Lubię znać granice  tym bardziej że w planach jest zbiornik mniej ekonomiczny ,i tam wolał bym nie sprawdzać granic przeżywalności . 


 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.