Skocz do zawartości
Paweltattoo

Ustawienie skały

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Co myślicie o takim ustawieniu skały? Boję się opierania o tylną szybę żeby nie było martwych stref i gliny w przyszłości. Co myślicie?128ef0a776f09b94edf4152034ef51df.jpg5d4cc9468108ff62e381602bebbc81c4.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ułożenie skały to zawsze ... zabawa :) Gwarantuje Ci że zmienisz je jeszcze nie raz :)

Co do opierania o tylną ściankę - to tylko kwestia ustawienia cyrkulacji.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysil sie I poklej jakies pólki.poogladaj na you.ube,pokombinuj to sama przyjemnosc zakladania

Edytowane przez p@weł (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieidealne ale bardzo ładne ułożenie

osobiście w RM ułozyłem skałę jak miejsca siedzące na rusztowaniu czyli punkt podparcia z przodu szyby i po bokach, a tył opierał się o tylną scianę. Dzięki temu efekt był taki, że wizualnie i praktycznie mozna było upakować więcej życia niż w standardowo w 80 litrach jakie posiadasz.

pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilem tak.chcialem przestrzennie,tak,tak wiem srodkowa kolumna za wysoka,celowo zeby komin zaslonic a pozatym to chce miekasy tylko I ryby.pozdro

Edytowane przez p@weł (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej...Mnie sie podoba takie ulozenie.Jest przestrzennie,skala nie dotyka szyb i jest miejsce pomiedzy nia a szyba,wiec bedzie sporo miejsca do czyszczenia i ewentualnego przedmuchiwania...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.