Skocz do zawartości
Ufolud

WODA WARSZAWA PILNE !!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jutro minie prawie 3 tygodnie jak nie wymienialem wody w akwarium prosze o 1 L ponieważ mam 15 L zbiornik prosze o wiadomosci na gg badz na priva pilne !!!!!! i prosze podawac cene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ufolud :

Witam jutro minie prawie 3 tygodnie jak nie wymienialem wody w akwarium prosze o 1 L ponieważ mam 15 L zbiornik prosze o wiadomosci na gg badz na priva pilne !!!!!! i prosze podawac cene

Węź ty sobie idź do najbliższego skepu z morszczyzną (w Warszawie ich jest kilka) i kup sobie ten literek wodę a nie tu d*pę zawracasz takimi pierdołami i zasyfiasz forum, albo kup jakiś najtańszy koral i też dostaniesz wodę :)


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eltom :

albo kup jakiś najtańszy koral i też dostaniesz wodę :)

:haha :haha:haha umarlem :)

a tak w ogole to jestem troche Wami rozczarowany :). Adi nam tydzien temu WE WLASNEJ OSOBIE wpadl zyczenia wigilijno sylwestrowe zlozyc i przeszlo to bez echa .....zero zainteresowania ... <kreci glowa>

tylko kolega pisze ze ma baniak zapchany koralami i blazenkiem, to gdzie on go da ?


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wody pod dostatkiem , czystej z osmozy jak i wody z podmianek (co sobota )50 litrów a myśle że do małej solniczki taka woda było by dobra .


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tom_Wildtom_Kurpanik :

a tak w ogole to jestem troche Wami rozczarowany

Ufolud to dzieciak i w dodatku pajac.

Jego odpowiedzialnosc to IMHO poziom wczesnej szkoly podstawowej albo pozne przedszkole.

Jakis miesiac temu zawracal mi d.... codziennie na GG, o pomoc w zalozeniu baniaka - wlasnie tego 15 litrow.

Sprzet wiadomo, jakis sobie zgromadzil, a co do zycia to stanelo na tym (jeszcze wtedy mial puste akwa) ze przy okazji podmiany dam mu te 15 litrow, sprzedam kawalek skaly, specjalnie dla niego zrobie szczepki miekkich na skalkach po 10zl sztuka, zeby nie mial golej skaly , ew. do tego troche zwirku i od razu bedzie mial komplet.

I to od razu wszystko dojrzale z jednego zbiornika, wiec nawet aklimatyzacji nie potrzeba.

Na kilka dni przed odbiorem zaczal sie dopytywac, czy u mnie w domu pija sie duzo wody mineralnej, takiej w butelkach 1,5 litrowych od slowa do slowa wyszlo, ze nie ma w czym zabrac tej wody i ze ja mam mu zorganizowac jakies pojemniki (dlatego pytal sie o ta mineralna :D )

Tak jak by sobie nie mogl kupic w TESCO 3 baniek 5 litrowych, we. jednego kanisterka 20litrow.

Skonczylo sie na tym, ze cos zorganizuje i NA PEWNO bedzie chcial to, na co sie umowilismy.

W dniu odbioru dzwoni do mnie z samego rana i mowi, ze nie przyjedzie bo cos tam .... i ze umowimy sie na inny dzien.

Ten inny dzien do dzisiaj nie nadszedl.

@Robert K

nie wiem gdzie Ty mieszkasz, ale jak powiedzialem Ufoludowi ze ja na Bialolece to cos krecil nosem ....bo to trzeba autobusem jechac i pieniadze na bilet wydac.

Wiec Robert, moze bedziesz mial okazje zrobic dobry uczynek :)

przywieziesz go, dasz wode razem z opakowaniem i odwiezisz go do domu :D

EDIT:

sadzac po poscie @loreto, z nim tez sie umawial :haha


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myslalem ze tylko mnienapastowal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieodpowiedzialnych nie sieją. Swoją drogą wykazaliście się panowie dobrą wolą, a ten Ufolud was wystawił :)(. Nie ładnie, nie ładnie. Wstydź sie Ufolud.


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Piotr .... woda mineralna ...drugi ROTFL w tym poscie :D pozostaje sie cieszyc ze nie potrzebuje podmianki do 1200 litrow :haha

duch Adiego wciaz krazy nad tym forum :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.