Skocz do zawartości
akwarysta M.

Czy ktoś zna pseudo forumowe kogoś ze sklepu e-rybka?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi podać pseudo, pod jakim występuje na forum ktoś ze sklepu e-rybka?


Zbiornik 65 l oraz panel filtracyjny 10 l Swiatło: (3 x 24 W T5) Piasek żyjšcy i skała (10 kg) - od 07.03.2007 Do odpieniania używam Miniflotora. 2 x Chrysiptera parasema (ryby), wieloszczet, Anthelia, Sinularia, Rhodactis, algi Caulerpa prolifera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak: dzwonię, piszę listy elektroniczne, wysyłam wiadomości na Gadu-gadu ale odzewu nie ma...


Zbiornik 65 l oraz panel filtracyjny 10 l Swiatło: (3 x 24 W T5) Piasek żyjšcy i skała (10 kg) - od 07.03.2007 Do odpieniania używam Miniflotora. 2 x Chrysiptera parasema (ryby), wieloszczet, Anthelia, Sinularia, Rhodactis, algi Caulerpa prolifera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy Tomek jest zarejestrowany tutaj.

Probuj, na pewno sie uda :D

Ja nigdy nie miałem problemow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem parę rzeczy w czwartek u Tomka tzn 4.01 i dzisiaj wszystko przyjechało. To prawda kontakt nie zawsze jest udany. Tak jak pisał mati - przyzwyczaj się no i bądź cierpliwy.


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem (i opłaciłem przelewem) przesyłki 22.12.2006 i dotąd ich nie otrzymałem.

Kontaktu ze sklepem nie mogę uzyskac.

Co gorsza, na stronie widnieje od trzech tygodni informacja, że towar został wysłany.


Zbiornik 65 l oraz panel filtracyjny 10 l Swiatło: (3 x 24 W T5) Piasek żyjšcy i skała (10 kg) - od 07.03.2007 Do odpieniania używam Miniflotora. 2 x Chrysiptera parasema (ryby), wieloszczet, Anthelia, Sinularia, Rhodactis, algi Caulerpa prolifera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też złożyłem zamówienie i zastanawiam sie czy przelewać pieniądze. Kontaktu brak. Poczekam na rozwój sytuacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyzwyczajaj sie, oj przyzwyczajaj... :)

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=9401

ale od razu mówię, że Tomek E-Rybka to porządny człowiek z mojego doświadczenia, nie sądzę aby kogoś chciał wpuścić w kanał, raczej wygląda na to , że się czasami nie wyrabia, ale prędzej czy później sprawa się wyjaśnia.

niemniej znam to z autopsji i wiem , że jest strasznie wkurzające...


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie zalatany jest, wiadomo, sklep, studia, obowiazki. Najlepiej dzwonic wieczorami, jeszcze lepiej jechac osobiscie, niestety nie zawsze ma sie taka mozliwosc:(


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano czy wieczorami podawany jest tekst, ze poczta głosowa jest zapełniona.

Dzisiaj otrzymałem od e-Rybki wiadomość pocztą elektroniczną, że moje zamówienie zostało zrealizowane 03.01.2007. Teraz mamy 10.01.2007 a żadna z przesyłek do mnie nie dotarła. Tomek pisze o jednej przesyłce. Ja opłaciłem dwie. O drugiej ani wspomniał.

Czy list od niego można nazwać wyjaśnieniem sprawy?


Zbiornik 65 l oraz panel filtracyjny 10 l Swiatło: (3 x 24 W T5) Piasek żyjšcy i skała (10 kg) - od 07.03.2007 Do odpieniania używam Miniflotora. 2 x Chrysiptera parasema (ryby), wieloszczet, Anthelia, Sinularia, Rhodactis, algi Caulerpa prolifera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@akwarysta M. Pisalem juz wczesniej zebys sie przyzwyczajal.

Tomek zapewnial mnie telefonicznie 3 razy ze paczka do mnie zostala wyslana

Podobno jedna zginela potem druga i tak dalej.

W koncu z wielka lacha raczyl mi wyslac niekomletna paczke

tydzien pozniej dotarla spedycja nadana w piatek z czerwonymi naklejkami odbior na sobote hahaha

Nie chcesz wiedziec ile czekalem na swoje zamowienie, ktore przyszlo do mnie bez 2 rzeczy dla ktorych robilem zakupy w w/w sklepie

Ten sklep to jest nieporozumienie. Jak sie Tomku nie wyrabiasz to zatrudnij kogos a nie olewasz klientow

Fakt ze nie mialem prblemow z dodzwonieniem sie :) Cierpliwosc poplaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mati: dzisiaj rano wysłałem do Tomka list polecony.

Przyznam, że w afekcie napisałem w nim coś w rodzaju ultimatum.

Będę konsekwentny. Ale oczywiście odczekam jeszcze jakiś czas.

Choć wiem, że moje możliwości są ograniczone.

Co do sklepu, to jako osoba niezbyt w tym temacie zorientowana, kierowałem się jego nazwą - wydawała mi się sympatyczna.

Miroslaw


Zbiornik 65 l oraz panel filtracyjny 10 l Swiatło: (3 x 24 W T5) Piasek żyjšcy i skała (10 kg) - od 07.03.2007 Do odpieniania używam Miniflotora. 2 x Chrysiptera parasema (ryby), wieloszczet, Anthelia, Sinularia, Rhodactis, algi Caulerpa prolifera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja zamawiałem kilka rzeczy od tomka i nie moge narzekac bo kazda paczka była na czas, tak jak pisze nowy, chłopak po prostu duzo ma na głowie.Troche cierpliwosci bo tak jak wszyscy pisza akwarystyka morska to sport dla cierpliwych,a co do kontaktu to nigdy nie było problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli już każdy wyraża swoją opinie to ja jestem jak narazie zadowolony kiedy nie dzwoniłbym to sie dodzwonie a ostatnio to np. 4 razy w ciągu dnia dzwoniłem, ale za to profiluxa zamowiłem:D Uważam że najlepszy kontakt z Tomkiem jest przez telefon:)ale to tylko moja opinia


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam trochę za daleko , wogóle do jakiegokolwiek prawdziwego sklepu z morszczyzną mam dalkeo:(


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety i ja wystawiam negatywną ocenę.Paczki niekompletne i nieterminowe dostawy, a o kontakcie a wlaściwie jego braku nie wspomnę.


78+55 refugium, lampa DIY 4x24W T5+8W 6500K nad refugium, odpieniacz Beast400, 18 kg LR 7 gatunków miękasów, 6 gat.SPS, 2LPS,para błazenków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powtorze moje poprzednie slowa.najlepiej dzwonic i tyle.

nigdy nie mialem problemu zeby sie dzodzwonic jesli jest pelna poczta tzn ze toemk wlasnie rozmawia a na poczcie nie ma miejsca zeby sie cos nagralo.

i troszke nie sprawiedliwe wydaje mi sie takie ocenianie ze nie mozna sie dodzwonic.kiedys tez dzownilem do wlasciciela sklepu -nagralem sie a mialem problem z wyborem pompy obiegowej - i tez zero odzewu....a kupilbym tam gdzie dostalbym konkretna porade:D


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem u niego na kreche za około 200zł bez pokwitowania bez pisania adresu z dowodu nic. Płaciłem dopiero po około 15 dniach. Co więcej można pisać? Nigdy nie zrobił mnie w konia jak miało sie to w paru innych sklepach.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khmer-dokładnie :)

ja też zadowolonyjestem.prawie zawsze dzwonie jak składam zamóiwenie w sklepie internetowym i nigdy nie miałem większego problemu z kontaktem telefonicznym


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także zawsze dzwonię gdy składam zamówienie,lub mam pytanie odnośnie zakupowanego towaru.Zdarza się że nie mogę się dodzwonić,ale jeszcze nie zdarzyło się aby Tomek nie oddzwonił do mnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10.01.2007 otrzymałem wiadomość pocztą elektroniczną, że moje zamówienie zostało zrealizowane 03.01.2007. Ponieważ żadnej przesyłki nie otrzymałem, wysłałem list polecony do Tomka. Potem udało mi się z nim połączyć telefonicznie. Zdziwił się , że nie mam jeszcze towaru - polecił mi sprawdzić to w moim urzędzie pocztowym. Byłem na to przygotowany - odparłem, że właśnie dzsiaj rano tam byłem. Wtedy on bąknął, że musi w takim razie wyjaśnić tę sprawę na swojej poczcie. Zareagowałem na takie wykręty zdecydowanie.

W efekcie uzyskałem zapewnienie, że paczka wyjdzie jutro (w sobotę), ale bez żyjącego podłoża.


Zbiornik 65 l oraz panel filtracyjny 10 l Swiatło: (3 x 24 W T5) Piasek żyjšcy i skała (10 kg) - od 07.03.2007 Do odpieniania używam Miniflotora. 2 x Chrysiptera parasema (ryby), wieloszczet, Anthelia, Sinularia, Rhodactis, algi Caulerpa prolifera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek (15.01.2007) usiłowałem połączyć się telefonicznie ze sklepem e-Rybka - bezskutecznie (poczta byla zapełniona).

Wysłałem zdublowane wiadomości ponaglające: przez pocztę elektroniczną i Gadu-gadu.

Późnym wieczorem otrzymałem następujący list:

-------------------------------------------------------------

Witam

W Sobote bylem na poczcie i okazalo się ze jednak byly to paczki uszkodzone w tum Pana, Uszkodzona została sól i odpieniacz - rozsypane i zamoczone opakowania. Cala paczka wyglądala jakby spadal z 3ciego piętra do wody.

Dzisiaj nadałem paczke do Pana ale zamaist Soli AquaMedic Dostał Pan sól Kent Marine 3,2kg oraz 6,4kg włożylem nowy odpieniacz gdyz tamten był pękniety pompa jest z poprzedniej paczki i jest cala, działająca, kostki też są ok

Pozdrawiam

Tomek

---------------------------------------------------------------

Czy ktos jeszcze ma wątpliwości, jaki to jest sklep?

Miroslaw


Zbiornik 65 l oraz panel filtracyjny 10 l Swiatło: (3 x 24 W T5) Piasek żyjšcy i skała (10 kg) - od 07.03.2007 Do odpieniania używam Miniflotora. 2 x Chrysiptera parasema (ryby), wieloszczet, Anthelia, Sinularia, Rhodactis, algi Caulerpa prolifera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry czlowiek, poczta mu zniszczyla paczke a dal nowy towar i lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.