Skocz do zawartości
akwarysta M.

Czy ktoś zna pseudo forumowe kogoś ze sklepu e-rybka?

Rekomendowane odpowiedzi

akwarysta M.

Po Twoich wypowiedziach mozna zauwazyc ze rzadko lub wogole nie robisz zakupow przez internet. Ja już robilem mnostwo tranazkcji ale jeszcze nigdy nie wpadlem zeby do kogos wysylac list polecony.

Wiekszosc osob tutaj zna Tomka.

Poczta zniszczyla paczke, wymienil, wyslal nowa z lepsza sola a ty narzekasz ??

strasznie niecierpliwy jestes, spokojnie, Tomek to nie osoba z firmy "kogucik".

Daj sobie na wstrzymanie i czekaj cierpliwie, dostaniesz wszystko tak jak zamawiales.

Ja nie mam zadnych watpliwosci co do tego sklepu, a moze dlatego ze jade osobiscie bo wole widziec co kupuje.

Juz kiedys pisalem ze zawsze mozna na slask przyjechac, przy okazji mozna odwiedzic kolegow z forum, a troche tutaj nas jest. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZiZi :

dobry czlowiek, poczta mu zniszczyla paczke a dal nowy towar i lepszy :)

o ile w ogole poczta miala cos wspolnego z cala ta akcja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mati wiem ze masz prawo byc zly na tomka za paczke ktorej ci nie wyslal ale czemu odrazu myslisz ze w kazdym przypadku jest tak samo?


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja zlozylem zamowienie w tym sklepie 05/12/2006.

Nastepnego dnia mialo status "w realizacji".

Po wielokrotnych nieskutecznych probach nawiazania kontaktu przez mail i telefon dalem sobie spokoj. Trwalo to miesiac. Napisalem maila z podziekowaniem za wspolprace:dozingoff

pzdr,


/320l zalane na poczštku 2007r. 46 kg skałki, OR3500, nano 6045, 6025, Beast 1200P, HQI 150W + 4x39W T5 ATI plus sump ok 100l 10 miękasów, 1 lps, 1 sps, ocellarisy, chromisy, żółtek, hepcio, lysmaty, krabiki, rozgwiazdy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cześć osób wypowiadających się w tym wątku ma dziwne podejście do tego sklepu

Co z tego że Tomek jest sympatyczną osobą (w co nie wątpię), prowadzi jednak sklep i należy oczekiwać, że będzie sumiennie wypełniał zamówienia i wysyłał paczki. Tłumaczenie, że ma dużo pracy nie powinno nikogo interesować, niech zatrudni pracownika....

Nie będę już przypominał jak u Przemka zdarzało się że nie było odzewu albo nadanej paczki to od razu robił się wielki rabat i nagonka na sklep

a tu w podobnej sytuacji te same osoby tłumaczą, że trzeba czekać, nic się nie stało :D.

troche obiektywizmu

no i zgadzam się że najlepiej podjechać i samemu obejrzeć, wtedy zawsze można tylko pochwalić sklep, bo jest super kontakt :D

ps. to żaden atak na erybkę, sam tam 2 razy robiłem zakupy


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@joopa uderzasz chyba do mnie z tym podejsciem to juz odpowiadam

W pewnym sklepie wlasciciel 3 razy oklamal mnie przez telefon ze WYSLAL paczke lub jak wolisz wprowadzil niechcacy w blad. Prosilem 3 x o potwierdzenie nadania paczki na mejla i sie nie doczekalem.

W koncu dostalem NIEKOMPLETNA paczke. O zwrocie pieniedzy nadplaconych to juz dawno zapomnialem. I chyba normalnie moge sie byc wk^&%$#(y na ten sklep.

Fakt moglem sie zawsze dodzwonic ale na mejle nie dostawalem odpoiwiedzi.

Wiec jak sie ktos nie wyrabia to niech zmieni zajecie.

Nie jest to zaden atak na ten sklep tylko moje zdanie. Jestem niezadowolony i tak juz zostanie.

Zeby kogos to nie bolalo to nie jestem fanem innego sklepu bo nie robilem tam zakupow.

I jak najbardziej jestem w stanie zrozumiec ze sa inni ludzie na tym swiecie w tym kraju nawet, krorzy zostali milo i szybciutko obsluzeni i dostali kompletne paczki. Tych ludzi przepraszam jezeli obraza ich to co napisalem. Mam swoje zdanie i niech tak zostanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli loteria tak jak wszedzie-nigdy nie wiadomo komu sie trafi niekompletna paczka,nieterminowosc i nie wiadomo w ktorym sklepie.tylko szkoda bo myslalem ze poziom idzie do gory...


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ mati - nie o tobie myślałem pisząc posta :D akurat Ciebie w pełni rozumiem, tylko wkurza mnie, że dla niektórych osób jeden sklep jest cacy, niezależnie od tego czy realizuje zamówienia, a drugi bee. A widzę, że każdemu trafiają się jakieś potknięcie. Po prostu nie lubię jak ludzie piszą, że nie maja kontakru, i paczek, a zaraz znajdą się głosu " cierpliwości i tak dalej"

o ile pamietam to gdy startował sklep miał wyznaczyć nową jakość usług ...

ale chyba nie ma sensu ciągnąć tego wątku, tak jak piszesz, każdy ma swoje zdanie i swoje ulubione sklepy, ale proszę o troche obiektywizmu w ich ocenie :D

pozd


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@joopa o mnie pewnie myslaes?

tez moge miec pewne obiekcje bo wygralem na alledrogo krewetke ktorej juz nie mial w sklepie zeby mi ja wyslac...

ale i tak suma sumarum jestem zadowolony z tego sklepu jak i inyych tez badz nie gdzie robie zakupy.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys kupilem testy saliferta ktorych nie mial juz od kilku tygodni...

generalnie gdybym Tomka nie poznal osobiscie to bym juz dawno poleconym wyslal mu rybe w gazecie...

ale generalnie konkluzja jest taka, ze powinien dobrze rozważyć model funkcjonowania swojej firmy. w necie prezentuje sie jako sklep, a de facto nim nie jest. nie ma dzisiaj ani mozliwosci ani zasobow do tego zeby obsluzyc klienta.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie ma fizycznie sklepu w ktorym mozna zrobic zakupow??


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest czy go nie ma - jakie to ma znaczenie, człowiek ktory wchodzi na strony webowe sklepu i widzi powaznie wygladajaca oferte sadzi , ze ma do czynienia z powaznym sklepem, wiec dlaczego nie kupic ? tak wlasnie sie stalo swego czasu w moim przypadku, tak pewnie zadzialalo to u akwarystyM. ja juz generalnie z zakupow onlinowych w e-rybce sie wyleczylem po "kupnie" saliferta na jesieni zeszlego roku. pozniej 2 razy robilem zakupy w realu, przy okazji jak przejezdzalem przez slask. w w-wie znam 3 sklepy i też u nich kupuje.no powiedzmy w 2 z nich.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia - bo to się ciagnie jak amerykański tasiemiec - zamówienie złożyłem 22.12.2006.

W tym czasie wielokrotnie prosiłem sklep e-rybka o kontakt. Nadaremnie.

Czasami udawało mi się dodzwonić do Tomka.

Wówczas zawiadamiał mnie, ze paczka (czasem mówił o paczkach) została wysłana.

Wusłał paczkę 03.01.2007, później 13.01.2007, a ostatnio 15.01.2007.

Nie dotarła do mnie żadna przesyłka. Gdyby nie to, że wpłaty 520 zł dokonałem przelewem z góry, mógłbym na to machnąć ręką.


Zbiornik 65 l oraz panel filtracyjny 10 l Swiatło: (3 x 24 W T5) Piasek żyjšcy i skała (10 kg) - od 07.03.2007 Do odpieniania używam Miniflotora. 2 x Chrysiptera parasema (ryby), wieloszczet, Anthelia, Sinularia, Rhodactis, algi Caulerpa prolifera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18.01.2007 wysłałem do właściciela sklepu internetowego e-Rybka list, którego treść przytaczam:

"

> Szanowny Panie,

> ponieważ znacznie wydłużył Pan termin realizacji moich zamówień (nr-y 290 i

> 293) i oszukał Pan mnie wielokrotnie,

> podając nieprawdziwe terminy wysłania do mnie paczek, rezygnuję z ww.

> zamówień.

> Oczekuję zwrotu zapłaconych kwot na moje konto w mBanku.

> Proszę zrobić to jak najszybciej."

Wieczorem (18.01.2007) nadeszła odpowiedź:

"Jak Pan moze rezygnowac z zamówień jezeli paczka zostala wasłana.

Jutro Podam Panu nr Listu Przewozowego OPEK gdyz mam je w firmie a teraz jestem już w domu

Pozdrawiam

Tomek"

Wynika z niej, że rzekomo paczka została wysłana za pośrednictwem firmy kurierskiej OPEK, choć dotychczas informował mnie trzykrotnie o wysłaniu towaru pocztą (jestem w posiadaniu takich listów od T. Niewiadomskiego).

Do dnia dzisiejszego (19.01.2007, godz. 21.00) żadnej paczki ze sklepu e-Rybka nie otrzymałem. Tomasz Niewiadomski nie przysłał mi też obiecanego w liście z dn. 18.01.2007 numeru listu przewozowego OPEK.

Widać z przytaczanych przeze mnie faktów, że ta osoba gra na zwłokę i nie zamierza wysłać mi towaru ani oddać pieniędzy.


Zbiornik 65 l oraz panel filtracyjny 10 l Swiatło: (3 x 24 W T5) Piasek żyjšcy i skała (10 kg) - od 07.03.2007 Do odpieniania używam Miniflotora. 2 x Chrysiptera parasema (ryby), wieloszczet, Anthelia, Sinularia, Rhodactis, algi Caulerpa prolifera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebnie przelewales kase na konto-i tak przesylka juz gratis przy takiej kwocie. Ja zamowilem 8 dni temu po wczesniejszym uzgodnieniu przez telefon. Termin realizacji wynosi 2-5 dni a ze bylo uzgodnione ze wszystko jest na stanie to ja dziekuje za uslugi jesli facet gardzi zamowieniem za ok 1k pln. Jesli wyslal dzisiaj(w co watpie) to sobie zaplaci za przesylke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin realizacji zamówienia wynosi zwykle 1-2 dni (cytat z informacji na stronie sklepu e-Rybka), a w przypadkach szczególnych mo?e wynie?? do 10 dni. Wówczas sklep niezw?ocznie powiadamia o tym klienta.

Wiemy, co warte s? te deklaracje.


Zbiornik 65 l oraz panel filtracyjny 10 l Swiatło: (3 x 24 W T5) Piasek żyjšcy i skała (10 kg) - od 07.03.2007 Do odpieniania używam Miniflotora. 2 x Chrysiptera parasema (ryby), wieloszczet, Anthelia, Sinularia, Rhodactis, algi Caulerpa prolifera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego lepiej dac te pare zl. wiecej i za pobraniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezalo mi na czasie - wychodzilem z zalozenia, ze klient, który wplacil z góry cala kwote, bedzie potraktowany priorytetowo.


Zbiornik 65 l oraz panel filtracyjny 10 l Swiatło: (3 x 24 W T5) Piasek żyjšcy i skała (10 kg) - od 07.03.2007 Do odpieniania używam Miniflotora. 2 x Chrysiptera parasema (ryby), wieloszczet, Anthelia, Sinularia, Rhodactis, algi Caulerpa prolifera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co si? stalo z moimi wypowiedziami, ale pojawily sie w nich znaki zapytania.

Usun?? tego nie mog?. A mo?e tak jest tylko na moim monitorze?


Zbiornik 65 l oraz panel filtracyjny 10 l Swiatło: (3 x 24 W T5) Piasek żyjšcy i skała (10 kg) - od 07.03.2007 Do odpieniania używam Miniflotora. 2 x Chrysiptera parasema (ryby), wieloszczet, Anthelia, Sinularia, Rhodactis, algi Caulerpa prolifera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakis schemat. 3 razy sciema i pozniej paczka opekiem.Ja przynajmniej dostalem.

Znaki ?????? sa u wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez sa?????


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, tzn. 22.01.2007 otrzymałem od Tomka, właściciela sklepu e-Rybka, następujący list:

Witam

Jest Problem w Firmie Opek z Pana Przesyłką

Dzwoniłem do Centrali w Bydgoszczy i szukają jej

nr przesyłki 22359957

Jak się dowiem gdzie ona jest napisze do Pana

Pozdrawiam

Tomek


Zbiornik 65 l oraz panel filtracyjny 10 l Swiatło: (3 x 24 W T5) Piasek żyjšcy i skała (10 kg) - od 07.03.2007 Do odpieniania używam Miniflotora. 2 x Chrysiptera parasema (ryby), wieloszczet, Anthelia, Sinularia, Rhodactis, algi Caulerpa prolifera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest prawda-to wina tego j****** opeka moja przyszla juz kilka dni temu bo te jelopy nie zostawiaja powiadomienia a pozniej nie zadzwonia i poprostu paczka sobie lezy. Wczesniaj jak zamawialem w erybce tez byl taki motyw i zadzwonilem do opeka i sie wyjasnilo, tym razem na to nie wpadlem i czekalem nie potrzebnie. Ta firma (opek) jest tak niekompetetna ze sie w pale nie miesci- od tych co kieruja po kuriera. Przyklad? Kiedys facet mi przywiozl paczke i by odjechal z otwarta klapa a na dodatek idiota dal mi paczke schlapana blotem ktorym cala paka plywala i gdyby opakowanie soli TM bylo z czego innego to sol do posypania wtedy sniegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.