Skocz do zawartości
TMK

Duże akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy chce założyć akwarium 350-400 na 100 cm boki, wysokość jeszcze nie ustalona. Alwarium widoczne ze wszystkich stron, jesna szyba wypukła (panorama).

Pewnie będzie chciał też aby ktoś założył mu akwarium, bo z czaem kiepsko.

Ja zastanawiam się czy takie coś trzeba skleić na miejscu? Bo dowóz do Krakowa np z Gdańska to chyba nienajprostrze logistycznie?


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie takie cos sie raczej klei na miejscu. Jesli ktos to bedzie skladal to niech to bedzie ktos kto juz kiedys robil cos podobnego :D Czy to bedzie baniak morski? Mniemam iz tak wlasnie bedzie, w takim razie liczymy na fotorelacje z zakladania zbiorniczka :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej znajomy znajomego wię relację będzie mogł zrobić ktoś kto będzie to montował konfigurował i opiekował się. Po prostu zastanawiałam się czy ktoś w Polsce południowej robi takie rzeczy. wiem ze Siren ma doświadczenie w dużych akwariach,ale nie sądzę aby prowadził akwarium w Krakowie.

Cena pewnie nie jest tu kryterium pierwszorzędowym. Ciekawe ile zer miiało by takie zlecenie.

No cóż ja swoje większe planuje od kilku lat, i może w końcu się doczekam,ale na pewno nie oddam przyjemności zakładania i planowania komuś innemu


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TMK akawaria olbrzymy klei Artur z Krakowa z Diademy w sposob profesjonalny i bardzo dokladny.

Ps.

Zywice juz mam z czystej wody i dziala juz DI po RO zobaczymy co to da.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,TMK z Maćkiem Kosteckim mozna by jak najbardziej porozmawiać w tym temacie.

Przy tych gabarytach albo tafle łączone zywicą albo zbiornik z akrylu.Jak napisałeś nie jest jeszcze znana wysokość tanku a to byłby istotny wyznacznik jesli chodzi o rodzaj materiału i koszt samego zbiornika.Dodatkowo dno tzw."pływajace"czyli łączone z kilku tafli szkła.Tak jak piszesz Siren ma doswiadczenie w tym temacie.


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.