Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moja solniczka wymiana oświetlenia 

Cel wymiana oświetlenia pod spp. jakie najlepsze jest na moje wymiary solniczki cena nie gra roli ale proszę o pewniaki pod spp. coral duro ---- led wole morze takie 

A360 series introduces Kessil Logic

pomocy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik,

moja szklana kula sie stlukla i teraz nie moge tak "w ciemno" ocenic, jakie wymiary ma Twoje akwarium. B)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do akwarium 140 x 60 x 65 cm wprost idealnie pasuje lampa 10 x 54 W T5.


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dominik,
moja szklana kula sie stlukla i teraz nie moge tak "w ciemno" ocenic, jakie wymiary ma Twoje akwarium. B)

Gdyby Tobie naprawdę zależało zadzwonilbys do wróżbity Macieja ale ty tylko pianę bijesz ;)

Snocho dobrze prawi ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... albo 4 x t5 54W + listwa ledowych lamp w środku np 2x 24" dSuny czy coś podobnego zależnie od budżetu.


500 +

-zakładając akwarium morskie nic nie wiemy

-po trzech miesiącach uważamy że już cos wiemy;

-po roku jesteśmy ekspertami,

-po dwóch latach dochodzimy do wniosku że kompletnie nic nie wiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jaki budżet taka lampa a tak na serio metoda błędów dojdziesz sam.nie wierzę ze kazdy akwarysta zakładający akwarium morskie wszystko kupi do razu trafne. Oczywiscie każdy moze doradzić bedzie Ci latwiej wybrać ale sam po sobie wiem jak to jest.

Jak pisali poprzednicy....co chcesz miec w nim "miekkie lps" nie musisz miec bardzo wymagajacej lampy ale tez nie najtanszej cos za coś.

Znowu temat rzeka...wpisz wyszukiwarce oswietlenie jest mnóstwo postów na ten temat...

Osobiscie mam lampe na ledach robiona na zamowienie.

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2017 o 22:25, Adi1977 napisał:

Jaki budżet taka lampa a tak na serio metoda błędów dojdziesz sam.nie wierzę ze kazdy akwarysta zakładający akwarium morskie wszystko kupi do razu trafne. Oczywiscie każdy moze doradzić bedzie Ci latwiej wybrać ale sam po sobie wiem jak to jest.

Jak pisali poprzednicy....co chcesz miec w nim "miekkie lps" nie musisz miec bardzo wymagajacej lampy ale tez nie najtanszej cos za coś.

Znowu temat rzeka...wpisz wyszukiwarce oswietlenie jest mnóstwo postów na ten temat...

Osobiscie mam lampe na ledach robiona na zamowienie.

Powodzenia

Jakieś 1500e ale wole postawić na led ja coś istnieje takiego 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Tobie podoba się Kessil, to kupuj. Lampa ma dobre opinie, tylko trochę droga. Jak dobrze pogadasz w sklepie, to może jakiś upust dostaniesz i cena całego zestawu zmieści się w tych 1500euro. Żeby dobrze doswietliło Twoje akwarium to by musiały być trzy takie lampy. Jest jeszcze trochę tańsza alternatywa Kelo AQ100. Według opisu dystrybutora podobno lepsza od Kessil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, maciej01 napisał:

Jak Tobie podoba się Kessil, to kupuj. Lampa ma dobre opinie, tylko trochę droga. Jak dobrze pogadasz w sklepie, to może jakiś upust dostaniesz i cena całego zestawu zmieści się w tych 1500euro. Żeby dobrze doswietliło Twoje akwarium to by musiały być trzy takie lampy. Jest jeszcze trochę tańsza alternatywa Kelo AQ100. Według opisu dystrybutora podobno lepsza od Kessil.

ok ale ile 2 czy 3 na 140*60*65 i ktury model 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie trzy lampy, a jeśli by miał być tylko oświetlony bardziej środek akwarium, a boki niedoswietlone to starczyło by dwie. A które lampy, to musisz zobaczyć na żywo, na filmikach na YouTube lub poszukać opinii ludzi co je mają. Ja w wyborze nie pomogę, wybór należy do Ciebie. Ja tylko podpowiadam. O Kessil znajdziesz trochę opinii na polskich forach, o Kelo będzie trudniej, raczej tylko zagraniczne strony. Kelo jest opisana na tym forum w dziale dla sponsorów "akwarystyczny24.pl".

Edytowane przez maciej01 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.