Skocz do zawartości
hajtaler

Innovative Marine Fusion Nano 20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie 

Zbiornik zalany dzisiaj czyli 01/03/2017

Tym razem startuje małe nano ponieważ nie mam miejsca na większe i po kilku wycenach kupiłem gotowca i jest nim Innovative Marine Fusion Nano 20  jestem pod wrażeniem wykonania tego zbiornika jak i zapakowania jechał ups z Holandii do mnieIMG_1583 (Copy).JPGIMG_1586 (Copy).JPGIMG_1587 (Copy).JPGIMG_1588 (Copy).JPG, jest to 75L akwarium z tylnim panelem.

Troche detali:

Zbiornik wymiary  60,96 x 38 x 33 cm przednia szyba opitwhite 

z czego panel ma 7,5cm  z 5 sekcjami 

Odpieniacz  Innovative Marine Ghost Skimmer Desktop  pompa tragedia ale chyba uszkodzona jest pracuje nie równo i strasznie głośno wyslalem juz filmik do serwisu by powiedzieli co dalej

Pompa powrotna nevjet1200L/h tak samo zmieniona z firmowej bo tragicznie głośna byla (tutaj muszę zobaczyć czy wejdzie mi jebao 2000L to rozdzielę na powrót i zasilanie do filtra węgiel itp media) do tego 2x  innovative Marine Nuvo Aquarium Universal Spin Stream Nozzle

No i lampa jest to Kelo AO Series 100W z  Dense Matrix LED

Do tego 10kg suchego piasku Pearl White od reeflowers i z 3-4kg suchej skaly i  tak to wyglada IMG_1589 (Copy).JPGIMG_1590 (Copy).JPGIMG_1592 (Copy).JPGIMG_1594 (Copy).JPGIMG_1595 (Copy).JPGIMG_1596 (Copy).JPG

  

Edytowane przez hajtaler (wyświetl historię edycji)

e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

no fajne to będziesz miał..nic tylko Ci życzyć szybkiego dojrzałego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

tylko po co czarny silikon ...

odsuń trochę skałę od panela bo będzie ciężko z cyrkulacją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, silvia napisał:

tylko po co czarny silikon ...

odsuń trochę skałę od panela bo będzie ciężko z cyrkulacją

tak robią wiec tak dostałem i mi się w sumie podoba, cyrkulacje uzupełni Rw4 powinno być ok,a wole miejsce z przodu zostawić 


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Będę obserwował - ciekaw jestem tego "zdublowanego" panela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie  tylko mamy już marzec :-) a poza tym powodzenia.


577ef1154f3240ad5b9b413aa7346a1e.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również powodzonka życzę, skała leży na piasku?
Trochę ryzykowne...

Wysłane z galaktyki S6


7de235a26562911269b91f0894bacc5bu1345a1188.png

Słone "Coś"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć ile takie akwarium kosztuje? Rozumiem że lampa była osobno i ten cyrkulator?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz piach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, andzior70 napisał:

Wszystko ładnie  tylko mamy już marzec :-) a poza tym powodzenia.

mała pomyłka się wkradła:)

18 godzin temu, big daddy napisał:

Również powodzonka życzę, skała leży na piasku?
Trochę ryzykowne...

Wysłane z galaktyki S6
 

skala jest plaska wiec nic mi nie grozi nawet jak ja

 

18 godzin temu, maciej01 napisał:

Można wiedzieć ile takie akwarium kosztuje? Rozumiem że lampa była osobno i ten cyrkulator?

kupowałem tutaj tyle ze przez Amazon wyszło taniej nie wiem jak ale wyszło http://www.aquadepot-europe.com/brands/innovative-marine/nuvo-aquariums/nuvo-fusion-nano-20-aquarium/a-168/

9 godzin temu, Zaleg napisał:

Jaki masz piach ?

IMG_1600 (Copy).JPG

Edytowane przez hajtaler (wyświetl historię edycji)

e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Jeszcze jedno pytanko jakiej granulacji jest ten piasek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ponad rok mam podobny zbiornik IM Fusion 30L. Niestety te odpieniacze IM Ghost nie mają najlepszych opinii. Wiele osób na nano-reef.com strasznie na nie psioczyło (zbyt głośna praca). W kilku wątkach doczytałem, że na styk do panelu wchodzi TUNZE 9004 więc taki właśnie kupiłem i to też nie jest idealne rozwiązanie. Poza tym bardzo fajny zestaw. 


Start: 10.01.2016 r.

Akwarium: IM Fusion 30L, odpieniacz: Tunze 9004, lampa: Nanobox Quad, cyrkulacja: Vor-Tech MP10w, i trochę drobiazgów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Zaleg napisał:

Dzięki :)

Jeszcze jedno pytanko jakiej granulacji jest ten piasek ?

1do 1.5 mm

51 minut temu, Józef napisał:

Witam

Ponad rok mam podobny zbiornik IM Fusion 30L. Niestety te odpieniacze IM Ghost nie mają najlepszych opinii. Wiele osób na nano-reef.com strasznie na nie psioczyło (zbyt głośna praca). W kilku wątkach doczytałem, że na styk do panelu wchodzi TUNZE 9004 więc taki właśnie kupiłem i to też nie jest idealne rozwiązanie. Poza tym bardzo fajny zestaw. 

fusion30 jest 90cm długie, moje jest60 i do niego wchodzi tunze9001 po przeróbkach mocowania magnezu jestem w kontakcie z producentem napisał zeby poczekać 2 tyg jak się nie uciszy będę reklamował tam gdzie kupiłem 

Godzinę temu, Zaleg napisał:

Dzięki :)

Jeszcze jedno pytanko jakiej granulacji jest ten piasek ?

1do 1.5 mm

Godzinę temu, Józef napisał:

Witam

Ponad rok mam podobny zbiornik IM Fusion 30L. Niestety te odpieniacze IM Ghost nie mają najlepszych opinii. Wiele osób na nano-reef.com strasznie na nie psioczyło (zbyt głośna praca). W kilku wątkach doczytałem, że na styk do panelu wchodzi TUNZE 9004 więc taki właśnie kupiłem i to też nie jest idealne rozwiązanie. Poza tym bardzo fajny zestaw. 

fusion30 jest 90cm długie, moje jest60 i do niego wchodzi tunze9001 po przeróbkach mocowania magnezu jestem w kontakcie z producentem napisał zeby poczekać 2 tyg jak się nie uciszy będę reklamował tam gdzie kupiłem

 

Szybki filmik jak to wygląda już po zalaniu, bakterie wlane z AF i około 150-200ml Life Bio Fil w weekend kupuje ATM Colony i Clownfish (jak znajde jakaś fajna parkę)


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień2

 Testy zrobione nie ma śladu no2 i nh4 wczoraj kupiłem True percula Clownfish  (Amphiprion percula) z likwidowanego zbiornika i dostałem gratis Six Line Wrasse (Pseudocheilinus hexataenia) i trochę jedzenia .

Przez najbliższy miesiąc nie planuje więcej ryb, powoli trzeba myśleć o obsadzie koralowej 


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień2

 Testy zrobione nie ma śladu no2 i nh4 wczoraj kupiłem True percula Clownfish  (Amphiprion percula) z likwidowanego zbiornika i dostałem gratis Six Line Wrasse (Pseudocheilinus hexataenia) i trochę jedzenia .

Przez najbliższy miesiąc nie planuje więcej ryb, powoli trzeba myśleć o obsadzie koralowej 

 

 


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.