Skocz do zawartości
mati

Polecam serial

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem kto z Was oglada telewizje, ale chcialbym Wam polecic serial, ktory zacznie emitowac polsat od 21 stycznia czyli w niedzielę o godzinie 20:00 p.t.

Skazany na smierc (oryg.Prison Break)

Krotki opis

OPIS1

OPIS2

Serial ten ogladam juz odpoczatku 2006 roku.

Pierwsza seria to 25 wypasionych odcinkow. Kazdy coraz lepszy. Druga seria wlasnie trwa i 14 odcinek zostanie wyemitowany 22 w USA po 2 miesiecznej przerwie.

Obejrzyjcie tylko pilota i nie bedziecie zalowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - rewelacja.

Wg mnie to najlepszy serial wszechczasów.

Na torrencie chodzi cały pierwszy sezon i chyba drugi też.

Odcinki 1x13 obejrzałem w dwa dni :D

REWELACJA


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takze polecam :D

Ja czekam na kolejny odcinek serii amerykanskiej.

Cos w pazdzierniku przerwa byla, teraz tez jest. Pomysly im sie chyba konca, ale serial jak do tej pory jest pierwsza klasa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam stronkę http://www.tv.com wszelkie nowinki, daty emisji (takze przyszle daty) i opisy odcinków wszelkich mozliwych seriali.

Oczywiście dotyczy aktualnosci serialowych w "hameryce" jednak dam wszystkim dobrego "tipa" - wiekszość odcinków seriali jest tego samego wieczora lub najpozniej do poludnia dnia nastepnego jest dostepne w emulku lub http://www.easynews.com - platny 9$ /m-c ale transfery na maxa (zapycha mi nawet 6Mb neostrade - odcinek w kilkanascie minut a nie jak na emulku w kilka dni)

Dla tych co nie sa biegli w angielskim zawsze jest http://napisy.info lub http://napisy.org

NR 1 ostatniego roku był dla mnie "Rome", potem "Lost", "Battlestar Galactica", nieśmiertelne "stargejty" :D . Ze strszych seriali nr 1 dla mnie jest klasyka z lat 60tych "The Invaders", a z nowszych "Earth Final Conflict", puszczany u nas chyba w TV4 "The Job" i tez całkiem niezły "Now and again"

Obecnie poza wyżej wymienionymi Ogladam na biezaco "Heroes" , "Invasion" , "Jericho"

Ogólnie jestem maniakiem serialowym i w swoim "składziku" mam kilka tysięcy odcinków chyba większości dobrych seriali (choć niektórych niecierpie i nie posiadam np "The Sopranos" i "24 godziny" - jakoś mnie nie kręcą mimo zachwytu nad nimi większości osó:D.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do "Prison Break" to jutro (22.01.07) w hameryce zaczynaja puszczac koncowke drugiej serii - odcinek 36 "John Doe". Do konca 2 serii zostaly wiec 3 odcinki (ostatni 19 lutego)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@smk Losty troche juz nudza. 3 seria to takie maslo maslane, ze ledwo zmeczylem te 6 odcinkow:)

Day break widziales? Vanished ciekawie sie zapowiadal ale go skonczyli ze wzgledu na slaba ogladalnosc :D

Co do sciagania to ja ssam z rapida, gotowych linkow do WSZYSTKIEGO jest masa

I niestety tez jestem serialowcem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz - "Day Break" przeoczylem (ostatnio bylo kupe roboty w pracy), ale juz ciagne 6 odcinkow ktore wyszly. Wieczorem sobie ogladne.

Sciaga mi sie tez How I meet your Mother - jakis komediowy na rozluznienie pierwsze 2 odcinki na probe. Zobaczymy czy cos wart.

Z komediowych moje Nr 1 to "That 70s show" , "Everybody loves raymond" (mistrzostwo świata :D ) i "King of Queens". Wszystkie leciały u nas w TV wiec znane raczej (choć nie wiem czy raymond leciał).


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remik wlasnie doczytalem ze zdjeli juz DB :D jest tylko 6 odcinkow, reszta ma być teraz dostepna tylko w internecie na ABC.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może pierwsze serie Babylon 5? Żona mnie zamęcza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZenonPL

szukaj w

www.forum dvhk.pl
www.uncity.pl
www.peb.pl 

na dvhk 100% jest link do DVDrip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

babilony wszystkie mam - łącznie z fabularnymi

Jednak od około roku juz po prostu nie mam czasu segregowac płyt i po nagraniu wrzucam na kupke. Około 10 szpindli 100 stoi nieposegregowanych wiec znalezc to pół dnia wyjęte z życiorysu :D

Sam sie zastanawiam po jaka cholere ja to nagrywam skoro potem nie ma czasu obejrzec tego 2 raz


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, starujemy dzisiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopisuje sie do klubu milosnikow seriali :D

Numero uno - Babylon 5 i Swiat wg. Bundych :)

i dalej

Battlestar Galactica, Stargate, Stargate Atlantis, X-Files, Deep Space 9, Enterprise (chyba tylko ze wzgledu na Jolene Blalock), pierwsze 2 serie SeaQuest, V, skasowane po pierwszej serii Above and Beyond, czy ostatnio Surface (mial potencjal, niestety amisie wola seriale o ludziach z gumy itp), McGyver (a co :D) . Fala zbrodni z polskich ostatnio no i oczywiscie niesmiertelni Simpsonowie i niestety cancelled Futurama :D

Remik, jak myslisz, mial Babylon Crusade szanse na wiecej niz bycie klonem Startreka?

@Zenon, nie mow ze Babylon od srodka zaczeliscie ogladac ? toz to zbrodnia, w zadnym innym serialu chyba kolejnosc ogladania nie jest tak wazna


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wildtom, futurama, simpsonowie i seaquest to faktycznie klasyka i w mojej kolekcji jej nie brakuje :) Babylon klonem startreka? czy ja wiem... no podobny bardzo jednak klimat jest zupełnie inny. Powiedziałbym że DS9 jest klonem Babylona. Startreki mnie jakoś tak nie kręcą, za bardzo mi się z tasiemcem brazylijskim kojarzą. No chyba że te pierwsze stare startreki z lat 60tych. Ja bardzo lubie stare Sci-fi z lat 50tych, 60tych czy 70tych (The invaders - jest świetny jeśli ktoś lubi te klimaty starych sci-fi)

Przypominam że ruszyła 2 seria "Rome" - już wyszły 2 odcinki (dziś chyba leci 3). Powiem że miałem czas obejrzeć pierwszy z 2 serii i jest mocny... szczegolnie koniec. Rzym to jest moim zdaniem obecnie najlepszy serial , dużo lepszy od Losta i Prison Break


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem zarówno serialu Babylon 5, jak i Stargate - Atlantis, ale jednym z moich ulubionych seriali (oj stary jest ) to Kosmos 1999 !!!!!!

A propo SMK jak nazywa się serial _ gośc wsiada do windy (butki telefonicznej chyba) i przenosi się - to serial z lat prawdopodobnie 70 - 80 ?

Tera zajadam się Startekiem ( nowe odcinki) Oj ta Wulkanka oj oj.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa Khmer .. Jolene wymiata :)

Remik, chodzilo mi nie o Babylon 5 a o Babylon : Crusade (latali statkiem Excalibur szukajac lekarstwa dla Ziemian) przerwanego po kilku odcinkach. a jak lubisz klasyke sf to polecam serial "V"


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Tom_Wildtom_Kurpanik - nie, oglądaliśmy wszystko w TV, chyba jeszcze w TV Wisła nadawali pierwsze odcinki, a może juz TVN? Były nagrane na kasety VHS które gdzieś wsysło, a teraz staramy się skompletować serię, tak wyszło że od środka :). Ale juz sobie z rapidshare zasysam po kawałku początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już mowa o serialach to macie może Battlestar Galactika Sezon 2 ?

Ja ściagnełem tylko kilka ostatnich odcinków bo sezon 1 obejrzałem w 2 dni :)


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem Babylon : Crusade - pokazał się nawet na DVD ale poza efektami specjalnymi i paroma ciekawymi wątkami -raczej oceniam go średnio.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ joopa - Mam cała 2 serie battlestar galactica a nawet chyba 11 odcinkow 3 i zdecydowanie polecam :)


112 l, Biostar Flotor + surface skimmer, Jebao WP-25,T5 - 4x24W 20 kg LR, 16 kg LS, parę miękasków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz jest 3x12 i 3x13 :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, co to za seriale?! A co z "samo życie", "M jak miłość", "Magda M", "Na wspólnej" jeszcze ten kultowy (nie pamiętam tytułu) o wspaniałych lekarzach w Leśniej Górze. To są seriale, a nie jakieś dziwne nikomu nie znane tytuły w języku Language.

;-)


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.