Skocz do zawartości

Historia edycji

waldek123blau

waldek123blau

Dnia 23.12.2017 o 14:34, bober6662 napisał:

Podoba Ci się taka barwa światła? Jak. Dla mnie za biało. 

Samo akwarium za rok dwa  będzie super wyglądało. 

No właśnie nie podoba mi się, przeczytaj kilka postów wyżej po świętach dokładam jeszcze 3 lampy T5  po 8 świetlówek. Już zamówiłem rury i czekam na dostawę. Lampy wyjęte z piwnicy i przygotowane do montażu.

A białe światło zrobiłem do pstryknięcia zdjęć to są same LEDY i nie można ładnych zdjęć pstryknąć na takim oświetleniu.

Na co dzień białe ledy są skręcone na 50% a niebieskie na 100%  Jeszcze muszę zmienić soczewki-kolimatory w LED-ach na 120 stopni bo miejsca pomiędzy lampami są nie doświetlone. Tak to wygląda:

10385646_IMG_0104.jpg

 

waldek123blau

waldek123blau

Dnia 23.12.2017 o 14:34, bober6662 napisał:

Podoba Ci się taka barwa światła? Jak. Dla mnie za biało. 

Samo akwarium za rok dwa  będzie super wyglądało. 

No właśnie nie podoba mi się, przeczytaj kilka postów wyżej po świętach dokładam jeszcze 3 lampy T5  po 8 świetlówek. Już zamówiłem rury i czekam na dostawę. Lampy wyjęte z piwnicy i przygotowane do montażu.

A białe światło zrobiłem do pstryknięcia zdjęć to są same LEDY i nie można ładnych zdjęć pstryknąć na takim oświetleniu.

Na co dzień białe ledy są skręcone na 50% a niebieskie na 100% Tak to wygląda:

10385646_IMG_0104.jpg

 

waldek123blau

waldek123blau

8 minut temu, bober6662 napisał:

Podoba Ci się taka barwa światła? Jak. Dla mnie za biało. 

Samo akwarium za rok dwa  będzie super wyglądało. 

No właśnie nie podoba mi się, przeczytaj kilka postów wyżej po świętach dokładam jeszcze 3 lampy T5  po 8 świetlówek. Już zamówiłem rury i czekam na dostawę. Lampy wyjęte z piwnicy i przygotowane do montażu.

A białe światło zrobiłem do pstryknięcia zdjęć to są same LEDY i nie można ładnych zdjęć pstryknąć na takim oświetleniu.

Na codzień białe ledy są skręcone na 50% a niebieskie na 100%

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.