Skocz do zawartości

Historia edycji

waldek123blau

waldek123blau

Korzystając z chwili czasu i kierowany sugestią Mirka z eReef.pl postanowiłem przerobić reaktor wapnia Aqua Medic KR1000 według wzoru Reaktora Twistmana tzn zastosuję mocniejszą pompę obiegową i zmienię miejsca zasilania CO2 i wody, tak aby jego wydajność wzrosła kilkukrotnie. Mogę sobie na to pozwolić bez przerwy w pracy reaktora bo mam taki sam drugi na półce. Wczoraj dostałem przesyłkę z  pompą Jebao DC 3000 więc dziś od rana rzeźbię. Do chwili obecnej pokleiłem rurki i została do zrobienia podstawa reaktora tak aby zewnętrzna pompa i reaktor miały jedną podstawę. Mam nadzieję że budowany reaktor wystarczy do obsługi mojego szkiełka.

11066831_IMG_0405.jpg

Na podstawę chcę wykorzystać plexi bezbarwną i wzmocnię konstrukcję doklejając z lewej i prawej strony paski pleksi pod kontem prostym. Tak jak to wygląda na fotce z lewej strony pasek przykleiłem jeszcze z prawej dokleję.

waldek123blau

waldek123blau

Korzystając z chwili czasu i kierowany sugestią Mirka z eReef.pl postanowiłem przerobić reaktor wapnia Aqua Medic KR1000 według wzoru Reaktora Twistmana tzn zastosuję mocniejszą pompę obiegową i zmienię miejsca zasilania CO2 i wody, tak aby jego wydajność wzrosła kilkukrotnie. Mogę sobie na to pozwolić bez przerwy w pracy reaktora bo mam taki sam drugi na półce. Wczoraj dostałem przesyłkę z  pompą Jebao DC 6000 więc dziś od rana rzeźbię. Do chwili obecnej pokleiłem rurki i została do zrobienia podstawa reaktora tak aby zewnętrzna pompa i reaktor miały jedną podstawę. Mam nadzieję że budowany reaktor wystarczy do obsługi mojego szkiełka.

11066831_IMG_0405.jpg

Na podstawę chcę wykorzystać plexi bezbarwną i wzmocnię konstrukcję doklejając z lewej i prawej strony paski pleksi pod kontem prostym. Tak jak to wygląda na fotce z lewej strony pasek przykleiłem jeszcze z prawej dokleję.

waldek123blau

waldek123blau

Korzystając z chwili czasu i kierowany sugestią Mirka z eReef.pl postanowiłem przerobić reaktor wapnia Aqua Medic KR1000 według wzoru Reaktora Twistmana tzn zastosuję mocniejszą pompę obiegową i zmienię miejsca zasilania CO2 i wody, tak aby jego wydajność wzrosła kilkukrotnie. Mogę sobie na to pozwolić bez przerwy w pracy reaktora bo mam taki sam drugi na półce. Wczoraj dostałem przesyłkę z  pompą Jebao DC 6500 więc dziś od rana rzeźbię. Do chwili obecnej pokleiłem rurki i została do zrobienia podstawa reaktora tak aby zewnętrzna pompa i reaktor miały jedną podstawę. Mam nadzieję że budowany reaktor wystarczy do obsługi mojego szkiełka.

11066831_IMG_0405.jpg

Na podstawę chcę wykorzystać plexi bezbarwną i wzmocnię konstrukcję doklejając z lewej i prawej strony paski pleksi pod kontem prostym.

Tak jak to wygląda na fotce z lewej strony jeszcze jeden z prawej dokleję

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.