Skocz do zawartości

Historia edycji

waldek123blau

waldek123blau

Po namowach całej rodziny kupiłem na targowisku czerwony ukwiał quadri i od kolegi Sexy Krewetka nanokaczor 7 sztuk błazenków. Małe fotostory z uczenia błazenków zasiedlenia ukwiała: Najpierw ukwiał został włożony do akwarium - dostał osobną skałkę do zasiedlenia oddzieloną piaskiem od innych skałek. Po tygodniu dotarły kupione błazenki od kolegi Sexy Krewetka nanokaczor i rozpocząłem edukację rybek. Po aklimatyzacji włożone do kotnika zawieszonego nad ukwiałem na 6 godzin. Po tym czasie zrobiłem rurę z siatki do ociepleń budynków o średnicy około 30cm i włożyłem ją okalając ukwiał do akwarium. Następnie wpuściłem do tej konstrukcji błazenki. Ryby jednak nie chciały wejść między macki quadri więc postraszyłem je bąbelkami powietrza wlewając wodę z dzbana do otworu siatki. Po kilku minutach wszystkie błazenki taplały się już w nowym domu czyli w ukwiale.

IMG-0599.jpg

IMG-0600.jpg

IMG-0601.jpg

 

Błazenki są od Konrada nanokaczor który je sam rozmnaża i sprzedaje POLECAM zakup przebiegał jak zwykle bardzo profesjonalnie tzn zapakowane zostały w styrobox z dodatkowym źródłem ciepła i przesyłka poszła PKP Dostałem gratisowo jak zwykle dodatkowe zwierzaki. Tak samo było jak kupowałem u niego krewetki na aiptasie.

waldek123blau

waldek123blau

Po namowach całej rodziny kupiłem na targowisku czerwony ukwiał quadri i od kolegi Sexi Krewetka 7 sztuk błazenków. Małe fotostory z uczenia błazenków zasiedlenia ukwiała: Najpierw ukwiał został włożony do akwarium - dostał osobną skałkę do zasiedlenia oddzieloną piaskiem od innych skałek. Po tygodniu dotarły kupione błazenki od kolegi Sexi Krewetka i rozpocząłem edukację rybek. Po aklimatyzacji włożone do kotnika zawieszonego nad ukwiałem na 6 godzin. Po tym czasie zrobiłem rurę z siatki do ociepleń budynków o średnicy około 30cm i włożyłem ją okalając ukwiał do akwarium. Następnie wpuściłem do tej konstrukcji błazenki. Ryby jednak nie chciały wejść między macki quadri więc postraszyłem je bąbelkami powietrza wlewając wodę z dzbana do otworu siatki. Po kilku minutach wszystkie błazenki taplały się już w nowym domu czyli w ukwiale.

IMG-0599.jpg

IMG-0600.jpg

IMG-0601.jpg

 

Błazenki są od Konrada który je sam rozmnaża i sprzedaje POLECAM zakup przebiegał jak zwykle bardzo profesjonalnie tzn zapakowane zostały w styrobox z dodatkowym źródłem ciepła i przesyłka poszła PKP Dostałem gratisowo jak zwykle dodatkowe zwierzaki. Tak samo było jak kupowałem u niego krewetki na aiptasie.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.