Skocz do zawartości

Historia edycji

waldek123blau

waldek123blau

Przez ostatni czas przez akwarium przewaliły się plagi dlatego nie pisałem na forum za dużo - pierwsza była ospa która trochę przetrzebiła mi obsadę, potem wywaliły mi okrzemki - trochę z mojej winy bo za późno wymieniłem żywicę w filtrze RO/DI. Kolejno pokazała się plaga fioletowego cyjano! - Czekałem cierpliwie aby sama sobie poszła ale jakoś nie chciała a na dodatek wywaliło mi jeszcze dino razem z cyjano. Zakupiłem chemię i usunąłem Cyjano. Teraz pozostało mi tylko usunąć Dino i właśnie dziś się za to zabieram. Kupiłem  litr wody utlenionej i w nocy wlewam pierwszą dawkę preparatu do baniaka. Korale pompują się wspaniale ale moim Ukwiałom Quadri coś przeszkadza w wodzie bo zmieniły kolory z czerwonych na różowe. Może to przez tą walkę z plagami i wlewanie różnych preparatów do wody? Myślę że jak zlikwiduję te dino to w końcu wyjdę na prostą i nic mi więcej się nie przydarzy. No zobaczymy

9085609_20170812_2037241.jpg

Powyżej fotka ostatniej plagi dino na piasku

waldek123blau

waldek123blau

Przez ostatni czas przez akwarium przewaliły się plagi dlatego nie pisałem na forum za dużo - pierwsza była ospa która trochę przetrzebiła mi obsadę, potem wywaliły mi okrzemki - trochę z mojej winy bo za późno wymieniłem żywicę w filtrze RO/DI. Kolejno pokazała się plaga fioletowego cyjano! - Czekałem cierpliwie aby sama sobie poszła ale jakoś nie chciała a na dodatek wywaliło mi jeszcze dino razem z cyjano. Zakupiłem chemię i usunąłem Cyjano. Teraz pozostało mi tylko usunąć Dino i właśnie dziś się za to zabieram. Kupiłem "DINO X" i w nocy wlewam pierwszą dawkę preparatu do baniaka. Korale pompują się wspaniale ale moim Ukwiałom Quadri coś przeszkadza w wodzie bo zmieniły kolory z czerwonych na różowe. Może to przez tą walkę z plagami i wlewanie różnych preparatów do wody? Myślę że jak zlikwiduję te dino to w końcu wyjdę na prostą i nic mi więcej się nie przydarzy. No zobaczymy

9085609_20170812_2037241.jpg

Powyżej fotka ostatniej plagi dino na piasku

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.