Skocz do zawartości

Historia edycji

waldek123blau

waldek123blau

Tomku w starej kostce robię kwarantanne. Kupiec jej nie odebrał i jeszcze przez jakieś 3 miesiące jej nie odbierze. Płaci ratami po 300zł Nalałem wody tak ze 20cm od dna włożyłem falownik starą lampę i grzałkę z termostatem aby utrzymać trochę wyższą temperaturę  tak 28 stopni. Co 2 dni wylewam wiaderko wody z akwarium kwarantannowego i dolewam wiaderko wody z mojego sumpa. Tak przez 25 dni i po tym czasie chlup z rybami do dużego akwarium

Jak lać tą wodę utlenioną na Dino? -na raz każdego dnia po 75ml codziennie przez 10 dni czy podzielić to na 2 dawki dzienne?Oświetlenie już ograniczyłem do samego niebieskiego.Białe ledy wyłączone, odessałem dino z piasku i właśnie się zastanawiam jaką dawkę wlać na pierwszy rzut.

waldek123blau

waldek123blau

Tomku w starej kostce robię kwarantanne. Kupiec jej nie odebrał i jeszcze przez jakieś 3 miesiące jej nie odbierze. Płaci ratami po 300zł Nalałem wody tak ze 20cm od dna włożyłem falownik starą lampę i grzałkę z termostatem aby utrzymać trochę wyższą temperaturę  tak 28 stopni. Co 2 dni wylewam wiaderko wody z akwarium kwarantannowego i dolewam wiaderko wody z mojego sumpa. Tak przez 25 dni i chlup do dużego akwarium

Jak lać tą wodę utlenioną na Dino? -na raz każdego dnia po 75ml codziennie przez 10 dni czy podzielić to na 2 dawki dzienne?Oświetlenie już ograniczyłem do samego niebieskiego.Białe ledy wyłączone, odessałem dino z piasku i właśnie się zastanawiam jaką dawkę wlać na pierwszy rzut.

waldek123blau

waldek123blau

Tomku w starej kostce robię kwarantanne. Kupiec jej nie odebrał i jeszcze przez jakieś 3 miesiące jej nie odbierze. Płaci ratami po 300zł

Jak lać tą wodę utlenioną na Dino? -na raz każdego dnia po 75ml codziennie przez 10 dni czy podzielić to na 2 dawki dzienne?

Oświetlenie już ograniczyłem do samego niebieskiego.

Białe ledy wyłączone, odessałem dino z piasku i właśnie się zastanawiam jaką dawkę wlać na pierwszy rzut.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.