Skocz do zawartości

Historia edycji

Beti

Beti

W dniu 2.09.2018 o 20:29, Nik@ napisał:

Znow hepek, nigro i borsuk w kropki.

Nagralam filmik tej mojej biedy. Ospa i aiptasia. Czy to akwarium kiedyś bedzie ładne i pelne zdrowych i zadowolonych zwierzakow? Tak sie staram i nic nie wychodzi

Nie ma takiej biedy:) zakup doktorka i 4 krewetki czyszczące i nic nie lej na ospę bo uważam że to jest bez sensu...walka z wiatrakami,hepek to taka ryba nie każda, ale prawie ma ciagle kropki,u mnie białobrody ma ciagle jakies kropki i jest piranią w akwarium,i żadna ryba prócz jej tego nie ma,i mam go od poczatku,i ma ciągłe kropki jak ospa,więc zapewme to nie ospa,lecz stres ryby,bo miałyby inne ryby też,dopóki jedzą pokarm i nie dychaja przy tafli wody nie przejmuj się,chyba że jest tak już źle??ale nie sądzę bo pływają ładnie.

Wcale nie musisz brać tego pod uwagę co piszę,taka moja tylko sugestia:-)bo tylko stracisz kolejne nerwy,a akwarium ma cieszyć oko,a nie zamartwiac Cię..wyluzuj chwilowo a zobaczysz że pomoże,jeśli ta ryba ma padnąć to i tak padnie,nawet herbata jej nie pomoże,ale nie sądzę,poważna ospa wykonczy rybe w 2tyg i to tu na forum było pisane posty z lat 2009-2010 napotkałam przypadkowo.

Może i masz tą ospę zakładając?ale widocznie nie na tyle groźna na obecną chwilę,kiedyś czytałam że ryby tez dostają białych kropek ze stresu i nie jest to ospa,choć jest bardzo podobne to do ospy.

Edit; bardzo ciekawa obsada rybna;-),a czy lampa to juz docelowa czy będzie inna?

Beti

Beti

W dniu 2.09.2018 o 20:29, Nik@ napisał:

Znow hepek, nigro i borsuk w kropki.

Nagralam filmik tej mojej biedy. Ospa i aiptasia. Czy to akwarium kiedyś bedzie ładne i pelne zdrowych i zadowolonych zwierzakow? Tak sie staram i nic nie wychodzi

Nie ma takiej biedy:) zakup doktorka i 4 krewetki czyszczące i nic nie lej na ospę bo uważam że to jest bez sensu...walka z wiatrakami,hepek to taka ryba nie każda, ale prawie ma ciagle kropki,u mnie białobrody ma ciagle jakies kropki i jest piranią w akwarium,i żadna ryba prócz jej tego nie ma,i mam go od poczatku,i ma ciągłe kropki jak ospa,więc zapewme to nie ospa,lecz stres ryby,bo miały by inne ryby też,dopóki jedzą pokarm i nie dychaja przy tafli wody nie przejmuj się,chyba że jest tak już źle??ale nie sądzę bo pływają ładnie.

Wcale nie musisz brać tego pod uwagę co piszę,taka moja tylko sugestia:-)bo tylko stracisz kolejne nerwy,a akwarium ma cieszyć oko,a nie zamartwiac Cię..wyluzuj chwilowo a zobaczysz że pomoże,jeśli ta ryba ma padnąć to i tak padnie,nawet herbata jej nie pomoże,ale nie sądzę,poważna ospa wykonczy rybe w 2tyg i to tu na forum było pisane posty z lat 2009-2010 napotkałam przypadkowo.

Może i masz tą ospę zakładając?ale widocznie nie na tyle groźna na obecną chwilę,kiedyś czytałam że ryby tez dostają białych kropek ze stresu i nie jest to ospa,choć jest bardzo podobne to do ospy.

Ps.bardzo ciekawa obsada rybna;-),a czy lampa to juz docelowa czy będzie inna?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.