Skocz do zawartości

Historia edycji

twistman

twistman

1 godzinę temu, norbi2222 napisał:

Nie do końca się z Tobą zgodzę Krzysiek. Intensywność światła ma znaczenie, jednak nie jest to czynnik determinujący. Światło ma znaczenie przy ograniczonym zasobie nutrientów i pożywienia. Również mam dużo światła w akwarium i jak są wykrywanie nutrienty i karmię korale to efekt wyprania nie zachodzi.  Zachodzi gdy wypiorę wodę i ograniczam karmienie. 

Norbert, nie rozumiem z czym się nie zgodzisz? 
Przecież nie napisałem że mam wyprane kolory przez światło :-) Ogólnie nie mam wypranych wg. mnie i tak jak napisałem, do tego dąże żeby nie były.
Normalną sprawą jest to, że nie tylko światło jest odpowiedzialne za jasny kolor koralowca i nie wypada mi tego w żaden sposób negować ...

twistman

twistman

1 godzinę temu, norbi2222 napisał:

Nie do końca się z Tobą zgodzę Krzysiek. Intensywność światła ma znaczenie, jednak nie jest to czynnik determinujący. Światło ma znaczenie przy ograniczonym zasobie nutrientów i pożywienia. Również mam dużo światła w akwarium i jak są wykrywanie nutrienty i karmię korale to efekt wyprania nie zachodzi.  Zachodzi gdy wypiorę wodę i ograniczam karmienie. 

Norbert, nie rozumiem z czym się nie zgodzisz? 
Przecież nie napisałem że wyprane mam wyprane kolory przez światło :-) Ogólnie nie mam wypranych wg. mnie i tak jak napisałem, do tego dąże żeby nie były.
Normalną sprawą jest to, że nie tylko światło jest odpowiedzialne za jasny kolor koralowca i nie wypada mi tego w żaden sposób negować ...

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.