CzipuS Zgłoś Napisano 17 Maja 2017 Mnie martwi ta miedź .... czekam na jakieś info od znawców i bardziej doświadczonych. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Coltrane Zgłoś Napisano 17 Maja 2017 17 minut temu, CzipuS napisał: Mnie martwi ta miedź .... czekam na jakieś info od znawców i bardziej doświadczonych. mój wynik miedzi 24.80 µg/l szutarek tez jak pamietam miał grubo bo 47,9 µg/l egon24 8 µg/l Cytuj dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Steron Zgłoś Napisano 17 Maja 2017 Na twoim miejscu zrobiłbym solidną podmianę i podniósł zasolenie w baniaku z 32ppt do 35ppt. Czyli do 1,026sg. Poprze dolanie do baniaka wody o wyższym zasoleniu, ale stopniowo rozłożyłbym to na jakieś 3 podmianki. Powinno to przy okazji skorygować niskie KH i MG i obniżyć wysoki wapń i fosfor. Wydaje mi się że masz rozjechane parametry przy niskim zasoleniu. To tylko moje zdanie. Do niczego nie nakłaniam. Cytuj Akwarium: za małe Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach