Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Ja niestety już zamówiłam ten z mojego linka, ale z zakupu przez internet można przeciez zrezygnować w ciągu 14 dni.

Nie będę teraz szastać hajsem, bo w dobie pandemii nie wiadomo, co będzie jutro... Przetestuje, czy da się coś zobaczyć i pstryknąć fotę lub zrobić film moim glupim Xiaomi. Jak będzie do pupy, to oddam ten sprzet. 

W slodkim akwarium zaryzykowałam z chińskim filtrem za około 150 Zeta, o dziwo jakoś się sprawdza, dość cichy i nic się jeszcze nie polamalo, a już z rok czasu pracuje. Czasem po czyszczeniu trochę przeciekal, wystarczyło poprawić koszyki i olejem posmarować uszczelkę.

No zobaczymy, jak sprzet dojdzie, to na pewno dam w tym temacie recenzje. 

Z lampami Chinkami miałam pół szczęścia, ta starsza bez sterowania pracuje ze dwa czy trzy lata bez zarzutu, nowsza ze sterowaniem coś padła. Może da się naprawić, podejrzewam, że ryby nachlapaly wody do środka i coś się tam zwarlo.

Pokolce i wargacze bardzo chlapią :)

 

Nik@

Nik@

Ja niestety już zamówiłam ten z mojego linka, ale z zakupu przez internet można zrezygnować w ciągu 14 dni.

Nie będę teraz szastać hajsem, bo w dobie pandemii nie wiadomo, co będzie jutro... Przetestuje, czy da się coś zobaczyć i pstryknąć fotę lub zrobić film moim glupim Xiaomi. Jak będzie do pupy, to oddam ten sprzet. 

W slodkim akwarium zaryzykowałam z chińskim filtrem za około 150 Zeta, o dziwo jakoś się sprawdza, dość cichy i nic się jeszcze nie polamalo, a już z rok czasu pracuje. Czasem po czyszczeniu trochę przeciekal, wystarczyło poprawić koszyki i olejem posmarować uszczelkę.

No zobaczymy, jak sprzet dojdzie, to na pewno dam w tym temacie recenzje. 

Z lampami Chinkami miałam pół szczęścia, ta starsza bez sterowania pracuje ze dwa czy trzy lata bez zarzutu, nowsza ze sterowaniem coś padła. Może da się naprawić, podejrzewam, że ryby nachlapaly wody do środka i coś się tam zwarlo.

Pokolce i wargacze bardzo chlapią :)

 

Nik@

Nik@

Ja niestety już zamówiłam net z linka, ale z zakupu przez internet można zrezygnować w ciągu 14 dni.

Nie będę teraz szastać hajsem, bo w dobie pandemii nie wiadomo, co będzie jutro... Przetestuje, czy da się coś zobaczyć i pstryknąć fotę lub zrobić film moim glupim Xiaomi. Jak będzie do pupy, to oddam ten sprzet. 

W slodkim akwarium zaryzykowałam z chińskim filtrem za około 150 Zeta, o dziwo jakoś się sprawdza, dość cichy i nic się jeszcze nie polamalo, a już z rok czasu pracuje. Czasem po czyszczeniu trochę przeciekal, wystarczyło poprawić koszyki i olejem posmarować uszczelkę.

No zobaczymy, jak sprzet dojdzie, to na pewno dam w tym temacie recenzje. 

Z lampami Chinkami miałam pół szczęścia, ta starsza bez sterowania pracuje ze dwa czy trzy lata bez zarzutu, nowsza ze sterowaniem coś padła. Może da się naprawić, podejrzewam, że ryby nachlapaly wody do środka i coś się tam zwarlo.

Pokolce i wargacze bardzo chlapią :)

 

Nik@

Nik@

Ja niestety już zamówiłam, ale z zakupu przez internet można zrezygnować w ciągu 14 dni.

Nie będę teraz szastać hajsem, bo w dobie tej pandemii nie wiadomo, co będzie jutro.

W slodkim

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.