Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Przyszlo, niestety zabaweczka dla dzieci. Cześć, która nazywają rewolwer jest krzywo przymocowana, plastikowy stoliczek sie ugina, niestabilny. Uchwyt na telefon to porażka,  wąski, stawia duży opor przy rozciąganiu, bałam się, że wyłamie ramiona, kiedy prólwałam wcisnąć telefon. 

Zrobienie fotki to katorga, Xiaomi mi9 ma 3 aparaty, musiałam kombinować który do czego, trudno trafić w środek okularu, bo uchwyt źle trzymał telefon, obiektyw aparatu nie przylegał do otworu przystawki. Przy zwiększeniu 800x nawet coś tam widać, choć faktycznie trudno jest ustawić ostrość, czasem pomagało lekkie ucisniecie stoliczka palcem.

Tandetka. Jak uda się oddać, to oddam 

 

Pierwsza fota przy powiększeniu x800 druga chyba x40. W rzeczywistości było widac wyraźniej, choć nie była to "żyleta", aparat miał problem zlapac ostrość.

bsm7xP5.jpg

SK5Rasd.jpg

Nik@

Nik@

Przyszlo, niestety zabaweczka dla dzieci. Cześć, która nazywają rewolwer jest krzywo przymocowana, plastikowy stoliczek sie ugina, niestabilny. Uchwyt na telefon to porażka, bardzo wąski, bałam się, że wyłamie ramiona, kiedy prólwałam wcisnąć telefon. 

Zrobienie fotki to katorga, Xiaomi mi9 ma 3 aparaty, musiałam kombinować który do czego, trudno trafić w środek okularu, bo uchwyt źle trzymał telefon, obiektyw aparatu nie przylegał do otworu przystawki. Przy zwiększeniu 800x nawet coś tam widać, choć faktycznie trudno jest ustawić ostrość, czasem pomagało lekkie ucisniecie stoliczka palcem.

Tandetka. Jak uda się oddać, to oddam 

 

Pierwsza fota przy powiększeniu x800 druga chyba x40. W rzeczywistości było widac wyraźniej, choć nie była to "żyleta", aparat miał problem zlapac ostrość.

bsm7xP5.jpg

SK5Rasd.jpg

Nik@

Nik@

Przyszlo, niestety zabaweczka dla dzieci. Cześć, która nazywają rewolwer jest krzywo przymocowana, plastikowy stoliczek sie ugina, niestabilny. Uchwyt na telefon to porażka, bardzo wąski, bałam się, że wyłamie ramiona, kiedy prólwałam wcisnąć telefon. 

Zrobienie fotki to katorga, Xiaomi mi9 ma 3 aparaty, musiałam kombinować który do czego, trudno trafić w środek okularu, bo uchwyt źle trzymał telefon, obiektyw aparatu nie przylegał do otworu przystawki. Przy zwiększeniu 800x nawet coś tam widać, choć faktycznie trudno jest ustawić ostrość, czasem pomagało lekkie ucisniecie stoliczka palcem.

Tandetka. Jak uda się oddać, to oddam 

 

Pierwsza fota przy powiększeniu x800 druga chyba x40

bsm7xP5.jpg

SK5Rasd.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.