Skocz do zawartości

Historia edycji

katani

katani

11 minut temu, norbi2222 napisał:

Ładnego masz Pyrofeusa. Zamówiłem tą rybę u Konrada i czekam już drugi miesiąc, i nic. Akwarium zaczyna nabierać rumieńców:clapping. Jak będziesz ciął euphillie to daj znać.

Norbert, będziesz w pobliżu, wpadnij to ciachniemy. Żeby ją ciachnąć i tak muszę ją wyciągnąć. Główki są takie grube, że ledwo wchodzą w kleszcze i nie ma szans, żeby ją ciąć w wodzie. Generalnie uważam, że euphyliom cięcie dolnych główek dobrze robi. Góra i boki lepiej wtedy rosną. Taka poparta skromnym doświadczeniem obserwacja.

Pyrofeus przyjechał do mnie od Totalnie Posolonego Waldka ze Szczecina ;) Też polecam ci znaleźć ładnego wypływanego. Fajna rybka, ładna rybka, ale była u Waldka maltretowana przez inne pokolce. U mnie już doszła o siebie, ale dalej jest nieufna. Do ręki nie wpływa, tak jak żółtek.

katani

katani

8 minut temu, norbi2222 napisał:

Ładnego masz Pyrofeusa. Zamówiłem tą rybę u Konrada i czekam już drugi miesiąc, i nic. Akwarium zaczyna nabierać rumieńców:clapping. Jak będziesz ciął euphillie to daj znać.

Norbert, będziesz w pobliżu, wpadnij to ciachniemy. Pyrofeus przyjechał do mnie od Waldka Jarzyny ze Szczecina ;) Też polecam ci znaleźć ładnego wypływanego. Fajna rybka, ale była u waldka maltretowana przez inne pokolce. U mnie już doszła o siebie ale dalej jest nieufna. Do ręki nie wpływa tak jak żółtek.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.