Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222

15 godzin temu, katani napisał:

Na razie to wszystkie twoje rady/przewidywania się u mnie sprawdzają. karmienie już było większe, bo co drugi dzień dawałem 3 kostki, czyli tygodniowo ryby dostawały nie 14 a 18 kostek.

Cieszę się, że to co zaproponowałem  dla Twojego zbiornika, to mu służy i pozwala się rozwijać:D. Teraz tylko co tydzień trzeba będzie sprzątać i podkręcać makro. Tylko jestem ciekaw jak zareagują koralowce na zmianę światła. Przy trzech lampach będzie około 600 W, co raczej powinno być wystarczające na Twój zbiornik. Zastanawia mnie tylko, czy pokrycie światłem będzie dobre.  

norbi2222

norbi2222

15 godzin temu, katani napisał:

Na razie to wszystkie twoje rady/przewidywania się u mnie sprawdzają. karmienie już było większe, bo co drugi dzień dawałem 3 kostki, czyli tygodniowo ryby dostawały nie 14 a 18 kostek.

Cieszę się, że to co zaproponowałem w dla Twojego zbiornika, to mu służy i pozwala się rozwijać:D. Teraz tylko co tydzień trzeba będzie sprzątać i podkręcać makro. Tylko jestem ciekaw jak zareagują koralowce na zmianę światła. Przy trzech lampach będzie około 600 W, co raczej powinno być wystarczające na Twój zbiornik. Zastanawia mnie tylko, czy pokrycie światłem będzie dobre.  

norbi2222

norbi2222

15 godzin temu, katani napisał:

Na razie to wszystkie twoje rady/przewidywania się u mnie sprawdzają. karmienie już było większe, bo co drugi dzień dawałem 3 kostki, czyli tygodniowo ryby dostawały nie 14 a 18 kostek.

Cieszę się, że to co zaproponowałem w dla Twojego zbiorniku to mu służy i pozwala się rozwijać:D. Teraz tylko co tydzień trzeba będzie sprzątać i podkręcać makro. Tylko jestem ciekaw jak zareagują koralowce na zmianę światła. Przy trzech lampach będzie około 600 W, co raczej powinno być wystarczające na Twój zbiornik. Zastanawia mnie tylko, czy pokrycie światłem będzie dobre.  

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.