Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222

Jak w tygodniu uda mi się do Ciebie przyjechać to przywiozę kilka szczepek, żeby trochę zapełnić skałę.

Z jakiego powodu chcesz trzymać tak wysoko NO3? Mi się wydaje, że w granicach 5 to aż nadto. W kostce NO3 miałem miedzy 0.2 a 1, PO4 0,02 do 0,05 zoasów nie mogłem opanować, zadusiły mi dwie szczepki acan. W nowym nutrienty są wyzerowane i na jednej skałce nie zauważyłem jednego polipa i teraz już jest ich 5. Jutro muszę wyciągnąć tą skałę i wyciąć towarzystwo w pień, bo zaraz będzie problem. Teoretycznie powinny zanikać, a plenią się niemiłosiernie.

norbi2222

norbi2222

Jak w tygodniu uda mi się do Ciebie przyjechać to przywiozę kilka szczepek, żeby trochę zapełnić skałę.

Z jakiego powodu chcesz trzymać tak wysoko NO3? Mi się wydaje, że w granicach 5 to aż nadto. W kostce NO3 miałem miedzy 0.2 a 1, PO4 0,02 do 0,05 zoasów nie mogłem opanować, zadusiły mi dwie szczepki akan. W nowym nutrienty są wyzerowane i na jednej skałce nie zauważyłem jednego polipa i teraz już jest ich 5. Jutro muszę wyciągnąć tą skałę i wyciąć towarzystwo w pień, bo zaraz będzie problem. Teoretycznie powinny zanikać, a plenią się niemiłosiernie.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.