Skocz do zawartości

Historia edycji

katani

katani

Byłem wczoraj w CoralHouse. Zakupiłem 10kg skały, wrzuciłem do sumpa. Do komory zamiast DSB weszłoby ze 40kg w sumie a do całego sumpa z 70. Albo więcej. Na razie nowa skała leży w wolnych miejscach w pozostałych komorach.

Przyciąłem dzisiaj glony, za jakiś czas znów dorzucę z 10 - 15 kg skały i do końca roku zastąpię nią DSB. Zobaczymy, czy macie rację. Mam nadzieję, że system nie odczuje zmiany, bo teraz mam super stabilne parametry i zero jakichkolwiek problemów/plag w akwarium.

 

Oprócz skały do akwarium dokupiłem 4 kolejne odmiany Acanastrei - w sumie jest już 6 i nie przewiduję więcej. Zakupiłem też gonioporę, 2 szczepki blastomussy i kolejną szczepkę goniastrei - w sumie mam już 3 różne odmiany. Oprócz tego 2 odmiany chalice. Na razie leżą na dnie i się aklimatyzują. Zdjęcia nowych korali wkrótce.

katani

katani

Byłem wczoraj w CoralHouse. Zakupiłem 10kg skały, wrzuciłem do sumpa. Do komory zamiast DSB weszłoby ze 40kg w sumie a do całego sumpa z 70. Albo więcej. Na razie nowa skała leży w wolnych miejscach w pozostałych komorach.

Przyciąłem dzisiaj glony, za jakiś czas znów dorzucę z 10 - 15 kg skały i do końca roku zastąpię nią DSB. Zobaczymy, czy macie rację. Mam nadzieję, że system nie odczuje zmiany, bo teraz mam super stabilne parametry i zero jakichkolwiek problemów/plag w akwarium.

 

Oprócz skały do akwarium dokupiłem 4 kolejne odmiany Acanastrei - w sumie jest już 6 i nie przewiduję więcej. Zakupiłem też goniastreę, 2 szczepki blastomussy i kolejną szczepkę goniastrei - w sumie mam już 3 różne odmiany. Oprócz tego 2 odmiany chalice. Na razie leżą na dnie i się aklimatyzują. Zdjęcia nowych korali wkrótce.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.