Skocz do zawartości

Historia edycji

katani

katani

Jest niedziela, są testy.

No3 - 2, stabilnie.

PO4 0.09, spadek z 0.13,

KH 6.66. spadek z 6.77.

Ca - 420, stabilnie.

Oszukiwane zdjęcie z boku z wysokości korali. Oszukiwane, bo akwarium wygląda na bardziej zarośnięte, niż jest. Zauważyłem ciekawą zmianę w zachowaniu anthiasów. Im większe są korale, tym mniej anthiasy pływają między skałą a więcej nad i między koralami. I częściej w luźnym stadku. Efekt wizualny jest taki, że więcej i częściej je widać.

Również widuję je śpiące między koralami a nie w skale. Kiedyś tego nie było. Coraz bardziej mi to przypomina ich zachowanie w naturze. Mam nadzieję, że im większe korale, tym bardziej naturalnie będą się zachowywać.

51197488476_a45a7c3353_b.jpg

 

katani

katani

Jest niedziela, są testy.

No3 - 2, stabilnie.

PO4 0.09, spadek z 0.13,

KH 6.66. spadek z 6.77.

Ca - 420, stabilnie.

Oszukiwane zdjęcie z boku z wysokości korali. Oszukiwane, bo akwarium bygląda na bardziej zarośnięte, niż jest. Zauważyłem ciekawą zmianę w zachowaniu anthiasów. Im większe są korale, tym mniej anthiasy pływają między skałą a więcej nad i między koralami. I częściej w luźnym stadku. Efekt wizualny jest taki, że więcej i częściej je widać.

Również widuję je śpiące między koralami a nie w skale. Kiedyś tego nie było. Coraz bardziej mi to przypomina ich zachowanie w naturze. Mam nadzieję, że im większe korale, tym bardziej naturalnie będą się zachowywać.

51197488476_a45a7c3353_b.jpg

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.