Skocz do zawartości

Historia edycji

katani

katani

11 minut temu, mazmaciek napisał:

A nie próbowałeś zamiast amino mix i vitality, af power eliksir?  Podobno to to samo i można pompą podawać

Power elixir trzeba kupować w małych butelkach. Drogo to wychodzi. Wg zaleceń powinno się zużyć w 30 dni. Przy moim zużyciu trzeba by to dawać 25ml dziennie, czyli litrowa butelka to za dużo a 200 ml za mało. Do tego trzymać w lodówce jeśli jest ponad 24 stopnie. Ja mam może nie aż tak ciepło, ale jednak lubię afrykańską pogodę.

A vitality i amino mix daję po 10 kropli 3 razy w tygodniu. Czyli opakowanie starcza na ponad pół roku. Porównaj ceny.

Nie mówię, że Power Elixir jest zły, Być może rewelacyjnie działa. Ale obecnie nie zamierzam go testować.

katani

katani

6 minut temu, mazmaciek napisał:

A nie próbowałeś zamiast amino mix i vitality, af power eliksir?  Podobno to to samo i można pompą podawać

Power elixir trzeba kupować w małych butelkach. Drogo to wychodzi. Wg zaleceń powinno się zużyć w 30 dni. Przy moim zużyciu trzeba by to dawać 25ml dziennie, czyli litrowa butelka to za dużo a 200 ml za mało. Do tego trzymać w lodówce jeśli jest ponad 24 stopnie. Ja mam może nie aż tak ciepło, ale jednak lubię afkrykańską pogodę.

A vitality i amino mix daję po 10 kropli 3 razy w tygodniu. Czyli opakowanie starcza na ponad pół roku. Porównaj ceny.

Nie mówię, że Power Elixir jest zły, Być może rewelacyjnie działa. Ale obecnie nie zamierzam go testować.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.