Skocz do zawartości
new-age

Mini rafa z USA

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 3.01.2018 o 21:01, maciej01 napisał:

Może zoa coś nie pasuje i same po mału zanikają? Też tak może być.

Dopóki nie wpuscilem Borsuka, zoa ladnie zarastaly skale, a moze czegos im brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć  wszystkim.

Trochę czasu minęło, czas na mały update. Ciągle walczę z bubble algae, trzy mitraxy nie dają rady, mam je około 6 tygodni, trochę powyrywaly, ale sporo zostało. Z nowości, to będę zakładał nowe większe akwarium, jest okazja z okazji ☺ kupna domu, nie będzie przeprowadzek więc można coś większego zalać, nic dużego 20-30 galonow. Będzie zupełnie nowa skala, prawdopodobnie odpieniacz, lampa (może sam zbuduje) i teraz nie wiem, czy akwarium z panelem czy dołożyć sumpa, temat do przemyślenia. Miesiąc temu dołożyłem quadricolor-a "Rose" z początku jeden błazen skubal go, teraz go "olaly" moze w nowym akwarium go zasiedla. Pytanie do Was, jaka lampa? i sump czy panel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sump, i nie wyglupiaj sie z 20-30g, wez postaw choc 50-60g jak w kostkach gustujesz (24*24*20 albo 24*24*24).


380l FOWLR sie robi, beda rybki...

190l kosteczka, na ledach, pare rybek, same lps i zoaski, sprobuje to zrobic jak nalezy tym razem...

link do kostki: http://nano-reef.pl/...ow/#entry656361

link do FOWLR: http://nano-reef.pl/topic/91587-380l-fowlr-nie-ma-jak-rybki/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Niedługo upgrade na większe akwarium. Stare funkcjonuje, całe w glonach, uporalem się z valonia, to przyszły glony nitkowe, takie długie jak włosy. Nie mam ostatnio czasu na walkę z nimi (kupno domu i wszystko zwiazane z tym) miejsca troche więcej więc stanie 30 gal. plus ok 25-30 gal. sump. Będzie nowy temat. 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.