Skocz do zawartości

Historia edycji

flexin

flexin


Nazwa producenta błąd

Pacific sun AWC w kore 5th takie rozwiazanie planuje u siebie- z tego co wyczytałem takie rozwiazanie jest lepsze dla korali ale droższe i wymagające większej logistyki sprzętowej (dodatkowy cyrkulator co najmniej nie wiem czy grzałka do solanki) W PS masz tez ATO ktore nie uzupełni tobie uciekającej wody do kanalizy czysta woda ro z dolewki bo system jest zintegrowany. Ja wybiorę zdecydowanie PS

flexin

flexin


Nazwa producenta błąd

Pacyfic sun AWC w kore 5th takie rozwiazanie planuje u siebie- z tego co wyczytałem takie rozwiazanie jest lepsze dla korali ale droższe i wymagające większej logistyki sprzętowej (dodatkowy cyrkulator co najmniej nie wiem czy grzałka do solanki) W PS masz tez ATO ktore nie uzupełni tobie uciekającej wody do kanalizy czysta woda ro z dolewki bo system jest zintegrowany. Ja wybiorę zdecydowanie PS

flexin

flexin

Pacyfik sun AWC w kore 5th takie rozwiazanie planuje u siebie- z tego co wyczytałem takie rozwiazanie jest lepsze dla korali ale droższe i wymagające większej logistyki sprzętowej (dodatkowy cyrkulator co najmniej nie wiem czy grzałka do solanki) W PS masz tez ATO ktore nie uzupełni tobie uciekającej wody do kanalizy czysta woda ro z dolewki bo system jest zintegrowany. Ja wybiorę zdecydowanie PS

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.