Skocz do zawartości
Miloo

"Lampa T5 z Atmana T8"

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

Mozna prosic fotki, jakas instrukcje lub podpowiedzi, jak przerobic lampe Atmana T8, taka nakladana , na nozkach na krwedzie akwa?

Moze Ktos bylby chetny na taki zabieg, oczywiscie nie za friko:D

Moze Ktos ma na zbyciu?

:)

:)


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywalasz flaki i wkladasz nowe:D Latwo mozna je przykrecic i podkleic poxipolem dla pewnosci, odblysniki moga zostac te same. Dziecinnie proste:)


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.

ALe moze Ktos ma zbyciu, bo nie bede kupowal nowej lampy T8 i przerabial?

Moz eKtos ma na zbyciu, takie cudo lub podobne.

Slyszalem, ze AqvqLigft przerabia Atmana T8 na T5?

Robiono juz Komus taki zabieg, moz ejakis cennik?:)


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam niestety fotek z budowy ale tak wygląda u mojego kumpla

http://www.akwarystyka.aplus.pl/forum/viewtopic.php?t=5679&postdays=0&postorder=asc&start=0 (stoi stabilnie na akwarium 70cm)

mi udało sie przerobić tą lampe w jakieś 3 godziny na 3x24w T5

napoczątku ją całą rozkręciłem wyjełem bebechy(tu trzeba użyć troche siły)

następnie wykorzystałem te Dwie blaszki które zasłaniają stateczniki do przymocowania świetlówek(idealnie wchodzą w miejsca stateczników) nawierciłem po 3 otwory przykręciłem zaczepy, nałożyłem oprawki bryzgoszczelne i świetlówki-wrzystko jest bardzo solidne. Statecznik jak widać został umieszczony nie w pokrywie lecz na jej boku z tyłu (praktycznie prawie nie widoczny) poucinałem odpowiednio kable i podłączyłem wrzystko mieści sie że tak powiem NA STYK, czwartej rury bym już nie dał rady tam dorzucić


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampa o dlugosci 80 cm pasuje tylko nad akwa 80 cm dlugie czy mozna w jakis sposob przesunac, przekrecic te uchwyty, tak, aby pasowla nad akwa 90 cm dlugie?


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem gotowa przerobiana na t5, z tego co pamietam sama przerobka chyba nic nie kosztowala:) Musisz napisac do nich na maila, wogole chyba maja stale w ofercie takie zestawy...


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz przykład:

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=68808#68808

sam temat przerabiam już od dłuższego czasu.

Pytanie kto ma DR120 i może odpowiedzieć na pytanie. Nóżki jaką mają szerokość max. ewentualnie szerokość całkowita całej lampy. interesuje mnie czy zmieszczą się dwie lampy na 40 cm szerkości ?


akwa 330 l małosolne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.