Skocz do zawartości
g_o_n

30l - Biłgoraj, poczatki.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość laszek

Taki zwisający glon zrobił ni sie na wylocie wody z odpieniacza podwieszanego. Tak samo jak na kaskadzie swiatlo padalo. Twraz ma z 5cm dlugosci też traktuję jako algae scrubber heh. Ale widzę powoli zanika. Od tylnej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

W małym "oczku" bardzo łatwo z rozjechaniem parametrów. Dasz więcej lub słabo przepłuczesz mrożonki i już może być problem. Jeśli mógłbym ci coś doradzić to spróbuj wymienić tło na czarne. Po bokach widać zacieki na tym niebieskim tle. Nie myślałeś by te kawałki skał ułożyć tak bardziej w grupie i stworzyć troszkę wolnej powierzchni. Optycznie akwa ci się powiększy. Mi glony się tworzą na spływie z filtra glonowego. Nie ruszam ich. Albo same "odlatują" gdy wywalam nadmiar spaghetti:) albo ślimaczki czyszczą aż miło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2017 o 18:27, pawellb napisał:

Witaj.

W małym "oczku" bardzo łatwo z rozjechaniem parametrów. Dasz więcej lub słabo przepłuczesz mrożonki i już może być problem. Jeśli mógłbym ci coś doradzić to spróbuj wymienić tło na czarne. Po bokach widać zacieki na tym niebieskim tle. Nie myślałeś by te kawałki skał ułożyć tak bardziej w grupie i stworzyć troszkę wolnej powierzchni. Optycznie akwa ci się powiększy. Mi glony się tworzą na spływie z filtra glonowego. Nie ruszam ich. Albo same "odlatują" gdy wywalam nadmiar spaghetti:) albo ślimaczki czyszczą aż miło. 

Z tłem już od dłuższego czasu jakoś zbieram się do tego ale brakuje weny ;) Może jak znajdę chwilkę to rzeczywiście zmienię na czarne bo niebieskie niestety kiepsko się trzyma. Co do poukładania razem - próbowałem ale nie za bardzo jest jak to zmieścić. Zastanawiałem się nawet nad dołożeniem kawałka lub dwóch ale boję się ponownej zabawy z dojrzewaniem. Co do rozchwiania parametrów to już to zauważyłem, trzeba bardzo uważać, wystarczy tak jak mówisz większe karmienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.