Skocz do zawartości

Historia edycji

dale

dale

1 godzinę temu, SkoczekPL napisał:

A pojemniki są zawaliste, kiedyś śp. Rafał robił świetne pojemniki na ballinga - teraz - przy nowym projekcie pobiegnę do Twista  - czemu ? Bo są świetne i solidnie wykonane.

Ave

To może idź na całość  i sump akrylowy  :) ? Taki gotowy zestawik? Aż szkoda zamykać w szafce. Ja mam coś takiego, tylko szklanego (nie miał w ofercie jak stawiałem, z resztą i tak nie wszedł by mi do szafki :( ), no i z racji że jest to zapchane w kąt, dolewki płynów, to istna gimnastyka... Ale chyba pora u mnie na nowy sump...

Pomyśl, może by warto namówić Krzyśka na takie pojemniki pojedyncze? Wtedy łatwiej operować, a kwadrat łatwiej w szafce ustawić (mniej miejsca tracisz) niż rura.

 

ps. co do tych innych preparatów - używałem trochę tworzyw z jakich Krzysiek klei sprzęt i dlatego, z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić że poza klejem do korali, nic im nie zaszkodzi. Nawet leki używane w słodkich baniakach, które potrafią zafarbować silikon, nie robią wrażenia na tym.

dale

dale

1 godzinę temu, SkoczekPL napisał:

A pojemniki są zawaliste, kiedyś śp. Rafał robił świetne pojemniki na ballinga - teraz - przy nowym projekcie pobiegnę do Twista  - czemu ? Bo są świetne i solidnie wykonane.

Ave

To może idź na całość  i sump akrylowy  :) ? Taki gotowy zestawik? Aż szkoda zamykać w szafce. Ja mam coś takiego, tylko szklanego (nie miał w ofercie jak stawiałem, z resztą i tak nie wszedł by mi do szafki :( ), no i z racji że jest to zapchane w kąt, dolewki płynów, to istna gimnastyka... Ale chyba pora u mnie na nowy sump...

Pomyśl, może by warto namówić Krzyśka na takie pojemniki pojedyncze? Wtedy łatwiej operować, a kwadrat łatwiej w szafce ustawić (mniej miejsca tracisz) niż rura.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.