Skocz do zawartości

Historia edycji

raphael_

raphael_

1 godzinę temu, Nik@ napisał:

@raphael_

Moja woda tez bardzo delikatnie i przyjemnie pachnie świeżością oceanu :) 

W kubku urobku jest niewiele, ale jednak cos tam jest i po 3 dniach, kiedy myję kubek, to czuje "zapaszek". Spróbuj prosze włożyć odpieniacz na kilka tygodni i daj znać, czy z kubka będzie też tak przyjemnie pachnialo oceanem.

Nie piszę tego ani troszkę zlosliwie, zwyczajnie jestem ciekawa. 

 

@Nik@ To że prowadzę akwarium "bez" to nie znaczy że jest to mój pierwszy zbiornik, i nie wiem jaki jest "zapaszek" kiedyś także u mnie pracowały skimmery różnej maści, przebrnąłem także przez DSB, refugium, probiobiotykę, na kilku zbiornikach powiedzmy to z zadowalającym rezultatem,   to że mam nie dużo postów, nie znaczy że naczytałem się "farmazonów" i  nie wiem co piszę.

  I odnosząc się do pytania :  nie jest mi obca woń jaką generuje urobek, nawet w obecnym czasie,  mam wielu przyjaciół akwarystów którzy prowadzą zbiorniki z wykorzystaniem odpieniacza :)

A na "warsztaty akwarystyczne" zapraszam ..  nawet można poznać niektórych "starych wyjadaczy" którzy na forach już nie serfują, a od nich zaczerpnąć cennej  wiedzy bo mają świetne rezultaty,  oczywiście sugestia Jacka tyczyła się ich,  nie mnie ;)  niestety, nie mogę podając miejsca bo byłaby to reklama mojego obiektu.

 

 

raphael_

raphael_

50 minut temu, Nik@ napisał:

@raphael_

Moja woda tez bardzo delikatnie i przyjemnie pachnie świeżością oceanu :) 

W kubku urobku jest niewiele, ale jednak cos tam jest i po 3 dniach, kiedy myję kubek, to czuje "zapaszek". Spróbuj prosze włożyć odpieniacz na kilka tygodni i daj znać, czy z kubka będzie też tak przyjemnie pachnialo oceanem.

Nie piszę tego ani troszkę zlosliwie, zwyczajnie jestem ciekawa. 

 

@Nik@ To że prowadzę akwarium "bez" to nie znaczy że jest to mój pierwszy zbiornik, i nie wiem jaki jest "zapaszek" kiedyś także u mnie pracowały skimmery różnej maści, przebrnąłem także przez DSB, refugium, probiobiotykę, na kilku zbiornikach powiedzmy to z zadowalającym rezultatem,   to że mam nie dużo postów, nie znaczy że naczytałem się "farmazonów" i  nie wiem co piszę.

  I odnosząc się do pytania :  nie jest mi obca woń jaką generuje urobek, nawet w obecnym czasie,  mam wielu przyjaciół akwarystów którzy prowadzą zbiorniki z wykorzystaniem odpieniacza :)

A na "warsztaty akwarystyczne" zapraszam ..  nawet można poznać niektórych "starych wyjadaczy" którzy na forach już nie serfują, a od nich zaczerpną wiedzy bo mają świetne rezultaty,  oczywiście sugestia Jacka tyczyła się ich,  nie mnie ;)  niestety, nie mogę podając miejsca bo byłaby to reklama mojego obiektu.

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.