Skocz do zawartości

Historia edycji

Efendi

Efendi

Moja próba wyłączenia odpieniacza zakończyła się po 24h, tak jak wcześniej wspomniał fal skoki pH był za duże z 8.1 do 7.73. Dodam że baniak jest obsługiwany przez reaktor a obsada to 95% same SPSy. Okna jak to w lecie pootwierane (baniak stoi w salonie około 25 m2) więc w zimie byłoby bardzo ciężko. To tyle w temacie testów na pozbycie się odpieniacza.

Efendi

Efendi

Moja próba wyłączenia odpieniacza zakończyła się po 24h, tak jak wcześniej wspomniał fal skoki pH był za duże z 8.1 do 7.73. Dodam że baniak jest obsługiwany przez reaktor a obsada to 95% same SPSy. Okna jak to w lecie pootwierane (baniak stoi w salonie około 25 m2) więc w zimie byłoby bardzo ciężko. To tyle w temacie pomysłów testów na pozbycie się odpieniacza.

Efendi

Efendi

Moja próba wyłączenia odpieniacza zakończyła się po 24h, tak jak wcześniej wspomniał fal skoki pH był za duży z 8.1 do 7.73. Dodam że baniak jest obsługiwany przez reaktor a obsada to 95% same SPSy. Okna jak to w lecie pootwierane (baniak stoi w salonie około 25 m2) więc w zimie byłoby bardzo ciężko. To tyle w temacie pomysłów testów na pozbycie się odpieniacza.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.