Skocz do zawartości

Historia edycji

Darek85

Darek85

Rzecz w tym że jak dotykam diod to są naprawdę gorące. W W-wie ostatnio ciągle pada i przed podłączeniem reaktora nie miałem problemu z utrzymaniem temperatury 25 st. W starym już nic nie będę dlubać. Diody do nowego przyjdą w tygodniu i jak je zamontuje podłączam nowy zestaw. W tym momencie temp na zewnątrz mam 24 st. Wyłączyłem ledy w reaktorze i ustawiłem grzałkę na 25 st. Położyłem obok akwarium termometr pokojowy żeby poznać temperaturę w pokoju. Za kilka godzin się okaże co podnosi temperaturę, reaktor czy otoczenie.

Darek85

Darek85

Rzecz w tym że jak dotykam diod to są naprawdę gorące. W W-wie ostatnio ciągle pada i przed podłączeniem reaktora nie miałem problemu z utrzymaniem temperatury 25 st. W starym już nic nie będę dlubać. Diody do nowego przyjdą w tygodniu i jak je zamontuje podłączenia nowy zestaw. W tym momencie temp na zewnątrz mam 24 st. Wyłączyłem ledy w reaktorze i ustawiłem grzałkę na 25 st. Położyłem obok akwarium termometr pokojowy żeby poznać temperaturę w pokoju. Za kilka godzin się okaże co podnosi temperaturę, reaktor czy otoczenie.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.