Skocz do zawartości

Historia edycji

rycho321

rycho321

Kupiłem tą przetwornicę jakieś 2 tygodnie temu , do tego akumulator żelowy 80 Ah.  Podpiąłem obiegówkę Jebao 9000 i odpieniacz.

Dla sprawdzenia zrobilem próbę , po 3 godzinach na akumulatorze  przetwornica pokazala  ubytek jednej kreski na wskaźnku podtrzymania ... Więc jest chyba nieźle .

Akumulator koniecznie żelowy , akumulatory samochodowe  są  lepsze gdy potrzebny jest duży prąd rozruchowy w samochodzie a w akwarium nie ma takiej potrzeby.  No a żywotność tego akumulatora żelowego wg producenta to 8 -10 lat

rycho321

rycho321

Kupiłem tą przetwornicę jakieś 2 tygodnie temu , do tego akumulator żelowy 80 Ah.  Podpiąłem obiegówkę Jebao 9000 i odpieniacz.

Dla sprawdzenia zrobilem próbę , po 3 godzinach na akumulatorze  przetwornica pokazala  ubytek jednej kreski na wskaźnku podtrzymania ... Więc jest chyba nieźle .

Akumulator koniecznie żelowy , akumulatory samochodowe  są  lepsze gdy potrzebny jest duży prąd rozruchowy w samochodzie a w akwarium nie ma takiej potrzeby.  No a żywotność tego akumulatora żelowego wg producent

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.