Skocz do zawartości

Historia edycji

dadario

dadario

Panowie...Powiem szczerze, że jestem zdumiony żenująco niskim poziomem wiedzy z zakresu podstaw fizyki wśród niektórych. Nie chcę nikogo obrazić, nie osądzam, ale pozwolę sobie skomentować. 

Zanim następnym razem ogłosicie "nowe teorie" z zakresu fizyki powtórzcie sobie pojęcia parowanie, energia, ciepło, promieniowanie , konwekcja itp. To wiedza z poziomu wg mnie obowiązkowego dla kogokolwiek kto chce uchodzić w środowisku za inteligentnego, a wypowiadając się na forum każdy chce być właśnie tak odebrany. 

Tomek (@Coltrane) Nie dorzucaj do pieca bo nie ogarną i się "zagotują". 

A do autora reaktorka. Ogniwo Peletiera powinno pomóc w chłodzeniu. Do małego zbiornika powinno w zupełności wystarczyć około 10W. Tylko wtedy lepiej było by jakoś pojemnik  zaizolować. 

SYGEN dmuchając na łyżeczkę głodzisz ją przez zwiększenie parowania, dmuchając nie schłodzisz powietrza.

dadario

dadario

Panowie...Powiem szczerze, że jestem zdumiony żenująco niskim poziomem wiedzy z zakresu podstaw fizyki wśród niektórych. Nie chcę nikogo obrazić, nie osądzam, ale pozwolę sobie skomentować. 

Zanim następnym razem ogłosicie "nowe teorie" z zakresu fizyki powtórzcie sobie pojęcia parowanie, energia, ciepło, promieniowanie itp. To wiedza z poziomu wg mnie obowiązkowego dla kogokolwiek kto chce uchodzić w środowisku za inteligentnego, a wypowiadając się na forum każdy chce być właśnie tak odebrany. 

Tomek (@Coltrane) Nie dorzucaj do pieca bo nie ogarną i się "zagotują". 

A do autora reaktorka. Ogniwo Peletiera powinno pomóc w chłodzeniu. Do małego zbiornika powinno w zupełności wystarczyć około 10W. Tylko wtedy lepiej było by jakoś pojemnik  zaizolować. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.