Skocz do zawartości

Historia edycji

ranma11

ranma11

Parowanie zależy od wielu czynników. Moje 200l stoi teraz otwarte i do tej pory dolewka dolała coś chyba 2 razy (wiem bo wczoraj miałem okazję pierwszy raz zaglądać do instrukcji i szukać co oznacza jeden z alarmów - został wywołany tym że nie dolewała od 48h). Z kolei z tego samego baniaka w tym samym miejscu w domu ale przykrytego pokrywą gdy stał jako słodkie okresowo parowało na potęgę. Zresztą w mojej kostce też ostatnio za dużo nie dolewam(mniej niż szklankę dziennie), a bywało różnie (nawet ponad 0,5l dziennie). Podejrzewam że aktualnie po prostu pogoda jest taka, że niewiele paruje.

ranma11

ranma11

Parowanie zależy od wielu czynników. Moje 200l stoi teraz otwarte i do tej pory dolewka dolała coś chyba 2 razy (wiem bo wczoraj miałem okazję pierwszy raz zaglądać do instrukcji i szukać co oznacza jeden z alarmów - został wywołany tym że nie dolewała od 48h). Z kolei z tego samego baniaka w tym samym miejscu w domu ale przykrytego pokrywą gdy stał jako słodkie okresowo parowało na potęgę. Podejrzewam że aktualnie po prostu pogoda jest taka, że niewiele paruje.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.