Skocz do zawartości

Historia edycji

rh1no

rh1no

Po pierwsze to zwróć uwagę na przepływ pompy odpieniacza, bo te cyferki producentów to chyba losowo są wybierane. Np. Deltec zaciąga 600l/h powietrza a komora reakcyjna ma 150mm średnicy i to chyba nawet niecałe a sugerowany jest do 800-1000l. SC-200 to z kolei 200mm średnicy z mini pompą i max poborem powietrza rzędu 900l/h przy sugerowanej wielkości zbiornika 800l. Ta używka ATI może być chociaż miałem dwa Ati i problemy z pompami, poza tym jakość wykonania tego odpieniacza jak na te pieniądze, powiedzmy średnio. O Bubble Magus się bardzo nie wypowiem, parametry możesz sprawdzić sam a jeżeli chodzi o jego kulturę pracy, faktyczną wydajność itd. to musi powiedzieć ktoś kto go używał. 

Jednakże idąc tropem chociażby dwóch pierwszych odpieniaczy to można powiedzieć, że Twistman INTEGRA-150 też wystarczy w zupełności, komora reakcyjna o średnicy 150mm, pompa Aquabee 2000/1, przepływ powietrza na poziomie 600-1000l/h, no i cena nowego zdecydowanie poniżej 2000zł ;-). Chociaż nie ukrywam, że ja na twoim miejscu wybrałbym OB-200-IN.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że do czegoś ci się to przyda ;-)

rh1no

rh1no

Po pierwsze to zwróć uwagę na przepływ pompy odpieniacza, bo te cyferki producentów to chyba losowo są wybierane. Np. Deltec zaciąga 600l/h powietrza a komora reakcyjna ma 150mm średnicy i to chyba nawet niecałe a sugerowany jest do 800-1000l. SC-200 to z kolei 200mm średnicy z mini pompą i max poborem powietrza rzędu 900l/h przy sugerowanej wielkości zbiornika 800l. Ta używka ATI może być chociaż miałem dwa Ati i problemy z pompami, poza tym jakość wykonania tego odpieniacza jak na te pieniądze, powiedzmy średnio. O Bubble Magus się bardzo nie wypowiem, parametry możesz sprawdzić sam a jeżeli chodzi o jego kulturę pracy, faktycznę wydajność itd. to musi powiedzieć ktoś kto go używał. 

Jednakże idąc tropem chociażby dwóch pierwszych odpieniaczy to można powiedzieć, że Twistman INTEGRA-150 też wystarczy w zupełności, komora reakcyjna o średnicy 150mm, pompa Aquabee 2000/1, przepływ powietrza na poziomie 600-1000l/h, no i cena nowego zdecydowanie poniżej 2000zł ;-). Chociaż nie ukrywam, że ja na twoim miejscu wybrałbym OB-200-IN.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że do czegoś ci się to przyda ;-)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.