Skocz do zawartości

Historia edycji

szutarek78

szutarek78

7 godzin temu, SU1 napisał:

Ale czystość ,korale będą miały sporo miejsca na wzrost , będzie pięknie  . 
 

Parametry zamierzasz trzymać w tej okolicy ? ,wydaje mi się że SPS lepiej u mnie  rosną przy wyższym CA , KH .

Su1 dzieki wielkie, ale do pięknego zbiornika jeszcze długa droga prze de mną. Co do parametrów. Moje obserwacje są zgoła inne. Zaobserwowałem w kilku baniakach że acropory najlepiej polipują gdy KH nie przekracza 7.3. Co do wzrostu to moim zdaniem najlepiej rosną gdy CA jest w okolicach 380-400.

7 godzin temu, katani napisał:

dno zamierzasz czymś obsadzać? czy będzie taka goła szyba?

 

Szyba będzie goła. Z czasem jakby brakło miejsca na głównej konstrukcji, w wolnej przestrzeni dojdą kolejne, mniejsze skałki z koralowcami :) 

szutarek78

szutarek78

4 godziny temu, SU1 napisał:

Ale czystość ,korale będą miały sporo miejsca na wzrost , będzie pięknie  . 
 

Parametry zamierzasz trzymać w tej okolicy ? ,wydaje mi się że SPS lepiej u mnie  rosną przy wyższym CA , KH .

Su1 dzieki wielkie, ale do pięknego zbiornika jeszcze długa droga prze de mną. Co do parametrów. Moje obserwacje są zgoła inne. Zaobserwowałem w kilku baniakach że acropory najlepiej polipują gdy KH nie przekracza 7.3. Co do wzrostu to moim zdaniem najlepiej rosną gdy CA jest w okolicach 380-400.

4 godziny temu, katani napisał:

dno zamierzasz czymś obsadzać? czy będzie taka goła szyba?

 

Szyba będzie goła. Z czasem jakby brakło miejsca na głównej konstrukcji, w wolnych miejscach dojdą kolejne, mniejsze skałki z koralowcami :) 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.