Skocz do zawartości

Historia edycji

Arturro

Arturro

Ja stosowałem a Wy ?

A moje zdanie jest takie: preparat DinoX to b. silny preparat który warto zastosować gdy poziom plagi zdominował całe życie w akwarium, bąble odrywają się wieczorem w ilościach znacznych, kiedy ręce właścicielowi już opadły.

Do lekkich przypadków lub początków szkoda bo życie drobne zabija. Nie oszczędza: ślimaków, wężowideł a o mniejszych których nie widać nie wspomnę. Po kuracji - pustynia biologiczna.

Zanim podawałem co drugi dzień, oddessałem piasek - jako zródło miejsca namnażania dino; pod koniec kuracji zamiennie wlewałem bakterie .. rózne.

I na koniec: to likwidowanie skutków a trzeba poszukać przyczyny: sztuczna skała - brak życia, światła za dużo, grzebanie w akwarium, skoki temperatury a przede wszystkim przekarmianie np ostatnio modnego fito.

 

Arturro

Arturro

Ja stosowałem a Wy ?

A moje zdanie jest takie: preparat DinoX to b. silny preparat który warto zastosować gdy poziom plagi zdominował całe życie w akwarium, bąble odrywają się wieczorem w ilościach znacznych, kiedy ręce właścicielowi już opadły.

Do lekkich przypadków lub początków szkoda bo życie drobne zabija. Nie oszczędza: ślimaków, wężowideł a o mniejszych których nie widać nie wspomnę. Po kuracji - pustynia biologiczna.

Zanim podawałemco drugi dzień, oddessałem piasek - jako zródło miejsca namnażania dino; pod koniec kuracji zamiennie wlewałem bakterie .. rózne.

I na koniec: to likwidowanie skutków a trzeba poszukać przyczyny: sztuczna skała - brak życia, światła za dużo, grzebanie w akwarium, skoki temperatury a przede wszystkim przekarmianie np ostatnio modnego fito.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.