akarka Zgłoś Napisano 11 Września 2017 Ktoś robił w tym sklepie akwarium ze stelażem? Proszę o opinie... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pawecki1984 Zgłoś Napisano 11 Września 2017 Ja robiłem - polecam usługi Pana Mirka. Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
katani Zgłoś Napisano 11 Września 2017 Jak jest zbiornik wykonywany? Bo na ich stronie nie ma za dużo informacji. W sensi silikon, frezowanie szkła itd? Cytuj Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat Tropic Creations 300, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000, Cyrkulacja 2x maxspect XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Dozowanie: Modern reef. I nic więcej. Ryby i inne biegająco-pełzające: Zebrasoma flavescens, xantrurum, brzydal, Salarias ramosus, Pictochromis aldabrensis, chrysiptera hemicyanea, Labroides dimidatus, Chelmon rostratus. Lysmata amboinensis x 3, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki slimaków turbo i columbelli... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pawecki1984 Zgłoś Napisano 11 Września 2017 Robiłem dwa akwaria oraz sumpy. Jeżeli chodzi o silikon i frezowanie nie mam uwag - wszystko estetycznie i prosto. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
andparty77 Zgłoś Napisano 11 Września 2017 Też mogę polecić. Mam b. ładnie poklejone szkło. Cytuj 120x60x50 + sump 170W LED DIY (@Magu) + 2x39W T5 130W LED DIY (STEROWANA BY NANORAFA THX) + 2xT5 39W, RO 1000int, JEBAO RW-15 + RW-8, DCP-6500 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach