Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222

2 godziny temu, dla syna napisał:

Ładny przyrost. Też bym tak chciał. Takim tempem to wkrótce będzie las :-) Co do kolorów to może różnica w mikro. 

Może być różnica w mikro. ICP  wykazało braki (mimo pełnego Ballinga), więc zacząłem mocniej dodatkowo podlewać i zwiększyłem częstotliwość podmian.

Edycja: Teraz pomyślałem, że korale powinny ściemnieć przy zwiększonym mikro. Myślę, że na pojaśnienie ma wpływ podawanie  Energy, zawiera on miedź. Poniekąd miedź według ICP mam podwyższoną, około 5 μg/l, a norma to 1,2.

norbi2222

norbi2222

2 godziny temu, dla syna napisał:

Ładny przyrost. Też bym tak chciał. Takim tempem to wkrótce będzie las :-) Co do kolorów to może różnica w mikro. 

Może być różnica w mikro. ICP  wykazało braki (mimo pełnego Ballinga), więc zacząłem mocniej dodatkowo podlewać i zwiększyłem częstotliwość podmian.

norbi2222

norbi2222

2 godziny temu, dla syna napisał:

Ładny przyrost. Też bym tak chciał. Takim tempem to wkrótce będzie las :-) Co do kolorów to może różnica w mikro. 

Może być różnica w mokro. ICP  wykazało braki (mimo pełnego Ballinga), więc zacząłem mocniej dodatkowo podlewać i zwiększyłem częstotliwość podmian.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.