Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222

W niedzielę pstryknąłem kilka  zdjęć i nakręciłem na szybko filmik. 

W planach mam zamiar usunąć DSB i refugium, bo myślę, że to ogranicza możliwości wybarwienia koralowców. Poczekam jeszcze miesiąc, bo zmieniłem jarzeniówki (poprzednie miały 11 miesięcy), i jak to nie pozwoli lepiej wybarwić korali to biorę się za DSB i refugium.  Mam je zamiar zastąpić kilkoma kilogramami ożywionej  skały (od kilku tygodni moczy się w wiadrze w wodzie z podmianek) i  MAXSPECT NANO-TECH BIO-MEDIA.

Zastanawiam się tylko jak zabrać się za usuwanie DSB.  Jakieś propozycje?

Poniżej kilka zdjęć z bliska. Niestety dopiero dzisiaj zauważyłem, że jest słaba ostrość.

ZrgY9Zm.jpg

hNiQe8D.jpg

csuFlAl.jpg

8e6PXG8.jpg

JbMmwrV.jpg

dbzpJ5W.jpg

QMnbxfi.jpg

KSDOKtz.jpg

ofXIfNN.jpg

GuEyFfR.jpg

Bardzo lubię tą Echinate, ostatni jak grzebałem to ją niechcący połamałem.

KLD9duE.jpg

norbi2222

norbi2222

W niedzielę pstryknąłem kilka  zdjęć i nakręciłem na szybko filmik. 

W planach mam zamiar usunąć DSB i refugium, bo myślę, że to ogranicza możliwości wybarwienia koralowców. Poczekam jeszcze miesiąc, bo zmieniłem jarzeniówki (poprzednie miały 11 miesięcy), i jak to nie pozwoli lepiej wybarwić korali to biorę się za DSB i refugium.  Mam je zamiar zastąpić kilkoma kilogramami ożywionej  skały (od kilku tygodni moczy się w wiadrze w wodzie z podmianek) i  MAXSPECT NANO-TECH BIO-MEDIA.

Zastanawiam się tylko jak zabrać się za usuwanie DSB.  Jakieś propozycje?

Poniżej kilka zdjęć z bliska. Niestety dopiero dzisiaj zauważyłem, że jest słaba ostrość.

ZrgY9Zm.jpg

hNiQe8D.jpg

csuFlAl.jpg

8e6PXG8.jpg

JbMmwrV.jpg

dbzpJ5W.jpg

QMnbxfi.jpg

KSDOKtz.jpg

ofXIfNN.jpg

GuEyFfR.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.