Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222

51 minut temu, katani napisał:

Fajnie korale odzyskały wigor. Co to za gatunek jeżowca masz?

Jakbym chciał wybrać piasek u siebie, zatrzymałbym obieg, wybrał wodę do poziomu komory DSB, wybrał cały piasek z wodą i uzupełnił świeżą solanką. Tak, żeby nic z komory  DSB nie poszło do obiegu.

Tak Michał, trochę odzyskały wigoru jak opanowałem parametry i zacząłem podawać mikro. Jednak to jeszcze nie jest to co bym chciał.

Mam podobny pomysł na pozbycie się DSB. Mam zamiar  przez najbliższy miesiąc pomoczyć MAXSPECT NANO-TECH BIO-M EDIA w wodzie z podmianek, żeby media nabrały życia. Liczę  na to, że nie  rozchwieje biologii.

Co do jeżowca to nie wiem, przywlokłem go i jeszcze jednego na jakiejś szczepce. 

norbi2222

norbi2222

49 minut temu, katani napisał:

Fajnie korale odzyskały wigor. Co to za gatunek jeżowca masz?

Jakbym chciał wybrać piasek u siebie, zatrzymałbym obieg, wybrał wodę do poziomu komory DSB, wybrał cały piasek z wodą i uzupełnił świeżą solanką. Tak, żeby nic z komory  DSB nie poszło do obiegu.

Tak Michał, trochę odzyskały wigoru jak opanowałem parametry i zacząłem podawać mikro. Jednak to jeszcze nie jest to co bym chciał.

Ma podobny pomysł na pozbycie się DSB. Mam zamiar  przez najbliższy miesiąc pomoczyć MAXSPECT NANO-TECH BIO-M EDIA w wodzie z podmianek, żeby media nabrały życia. Liczę  na to, że nie  rozchwieje biologii.

norbi2222

norbi2222

5 minut temu, katani napisał:

Fajnie korale odzyskały wigor. Co to za gatunek jeżowca masz?

Jakbym chciał wybrać piasek u siebie, zatrzymałbym obieg, wybrał wodę do poziomu komory DSB, wybrał cały piasek z wodą i uzupełnił świeżą solanką. Tak, żeby nic z komory  DSB nie poszło do obiegu.

Tak Michał, trochę odzyskały wigoru jak opanowałem parametry i zacząłem skomplementować mikro. Jednak to jeszcze nie jest to co bym chciał.

Ma podobny pomysł na pozbycie się DSB. Mam zamiar  przez najbliższy miesiąc pomoczyć MAXSPECT NANO-TECH BIO-M EDIA w wodzie z podmianek, żeby media nabrały życia. Liczę  na to, że nie  rozchwieje biologii.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.