Skocz do zawartości

Historia edycji

maciej01

maciej01

Na początku zanim założyłem pierwsze słone akwarium dużo czytałem i na dzień dobry nie zadawałem pytań. Wszystko analizowałem za i przeciw do funduszy jakie aktualnie w tym czasie posiadałem na założenie akwarium. Założyłem małe akwarium niecałe 50 litrów. Dziś po 2,5 roku od startu, myślę że mogłem poczekać jakieś pół roku i założyć coś pomiędzy 150-200 litrów. Na pewno było by łatwiej w utrzymaniu stabilnych parametrów i większe możliwości jeśli chodzi o obsadę. Jak zakładałem akwarium, to z góry nie zakładałem, że nie podołam tylko miałem już plany na większe w przyszłości.

3 godziny temu, 4ear napisał:

wywale kupę kasy na baniak 200l i sprzęt do niego i okaże się za jakiś czas że to totalna wtopa.

A jak masz takie podejście do akwarystyki, to lepiej sobie odpuść akwarium morskie. Trzeba mieć samozaparcie. Jak ja się czegoś podejmuję, to nie odpuszczam.

maciej01

maciej01

Na początku zanim założyłem pierwsze słone akwarium dużo czytałem i na dzień dobry nie zadawałem pytań. Wszystko analizowałem za i przeciw do funduszy jakie aktualnie w tym czasie posiadałem na założenie akwarium. Założyłem małe akwarium niecałe 50 litrów. Dziś po 2,5 roku od startu, myślę że mogłem poczekać jakieś pół roku i założyć coś pomiędzy 150-200 litrów. Na pewno było by łatwiej w utrzymaniu stabilnych parametrów i większe możliwości jeśli chodzi o obsadę. Jak zakładałem, to z góry nie zakładałem, że nie podołam tylko miałem już plany na większe w przyszłości.

3 godziny temu, 4ear napisał:

wywale kupę kasy na baniak 200l i sprzęt do niego i okaże się za jakiś czas że to totalna wtopa.

A jak masz takie podejście do akwarystyki, to lepiej sobie odpuść akwarium morskie. Trzeba mieć samozaparcie. Jak ja się czegoś podejmuję, to nie odpuszczam.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.