Skocz do zawartości

Historia edycji

@Pawel

@Pawel

Za jakiś czas zacznę obsadzać akwarium 240l koralami miękkimi. Wymarzył mi się zbiornik w którym będzie wszystko się "bujać" ;) 

Trochę poczytałem o dozowaniu mikro i makro, ale tematy zazwyczaj dotyczą korali twardych. 

Z waszych doświadczeń, jak to jest przy miękkich? Zużycie wapnia jest znikome? Szkieletu nie budują.

Co z magnezem? 

Jod myślę, że spokojnie z ręki będzie można uzupełnić.

Jest sens kupować pompę i ruszać z ballingiem? Czy same podmiany + ewentualne uzupełnienie powinno być wystarczające.

Nie mam doświadczenia, stąd takie dziwne pytanie.

@Pawel

@Pawel

Za jakiś czas zacznę obsadzać akwarium 240l koralami miękkimi. Wymarzył mi się zbiornik w którym będzie wszystko się "bujać" ;) 

Trochę poczytałem o dozowaniu mikro i makro, ale tematy zazwyczaj dotyczą korali twardych. 

Z waszych doświadczeń, jak to jest przy miękkich? Zużycie wapnia jest znikome? Szkieletu nie budują.

Co z magnezem? 

Jod myślę, że spokojnie z ręki będzie można uzupełnić.

Jest sens kupować pompę i ruszać z ballingiem? Czy same podmiany + ewentualne uzupełnienie powinno być wystarczające.

 

@Pawel

@Pawel

Za jakiś czas zacznę obsadzać akwarium 240l koralami miękkimi. Wymarzył mi się zbiornik w którym będzie wszystko się "bujać" ;) 

Trochę poczytałem o dozowaniu mikro i makro, ale tematy zazwyczaj dotyczą korali twardych. 

Z waszych doświadczeń, jak to jest przy miękkich? Zużycie wapnia jest znikome? Szkieletu nie budują.

Co z magnezem? 

Jod myślę, że spokojnie z ręki będzie można uzupełnić.

Jest sens kupować pompę i ruszać z ballingiem? Czy same podmiany + ewentualne uzupełnienie powinny być wystarczające.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.